Čtvrtek 26. 4. 2018 svátek má Oto

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

Přijď se dnes urvat do Crossu. Na oficiální launchparty letošního Outlook Festivalu vystoupí Levelz, Jon Kennedy nebo DJ Smack

Je dost možné, že dnes fanoušci elektronické muziky v Crossu urvou strop.

4. červenec 2017, 12:55
4. červenec 2017, 12:55

Je dost možné, že dnes fanoušci elektronické muziky v Crossu urvou strop.

Nemáš co dělat takhle při začátku prázdnin? Pojď dnes večer do pražského klubu Cross. Chystá se výživná akce.

 

Jako každý rok, tak i letos klub Cross vyváží vybraný český talent do chorvatské Puly, aby tam reprezentoval tuzemskou scénu na jednom z nejlepších festivalů v Evropě – Outlook Festivalu. Loni nás na Outlooku reprezentoval Smack, tento rok to budou Volume Plus & Lifesize MC a Critical J & MC Jelen.

 

A stejně tak ani tento rok si Cross Club neodpustil oficiální ochutnávku tohoto festivalu a jako bonus si připravil velmi zajímavé hosty, které v Česku jen tak neuvidíš. 

 

Přímo z Manchesteru přijde urvat strop Crossu devítičlenný projekt z Manchesteru, Levelz. O hudební selekci se postarají Rich Reason a Metrodome, a za mikrofonem budeš moct vidět Black Joshe, Chimpo, Chunkyho, Foxe, Skittlese, Sparkze a T-Mana.

 

Přijď se dnes urvat do Crossu. Na oficiální launchparty letošního Outlook Festivalu vystoupí Levelz, Jon Kennedy nebo DJ Smack

 

Tuhle smršť ostré manchesterské elektronické hudby jen tak někde neuvidíš, a pokud se zajímáš o grime, dubstep nebo dnb, tak určitě dnes v Crossu nesmíš chybět. Čeká tě přísná čtyřhodinová show, která nemá obdoby.  

 

Začíná se od 18 hodin na Cross Square, kde tě rozhýbe duo Dryman & Denoir, následovat bude Smack v DJ setu a poté přijde hodinová ochutnávka Levelz pod širým nebem. V klubu dají věci do pohybu další rodák z Manchesteru, Jon Kennedy v kombinaci se speciálním hostem z Palestiny, DJ Sotusurou. Po smrtící náloži od Levelz tě do rána dokope dvojka Bassline Bude! se svojí nekompromisní heavyweight selekcí a druhá stage bude patřit Drumbassterds a Next:Gen, kteří letos budou také reprezentovat na Outlooku.

 

Vstupné je lidové, jak je v Crossu zvykem, do 21:00 za 150 Kč, pak za 200 Kč. Přijď si zaskákat!

 

Facebook událost zde

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Nejčtenější