Pátek 20. 4. 2018 svátek má Marcela

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.
zdroj: YouTube/Ryan ToysReview

Teprve 6letý kluk je hvězdou YouTube. Letos vydělal 11 milionů dolarů jen proto, že si hraje s hračkami

Jeho rodiče chtějí točit videa, dokud to Ryana bude opravdu bavit.

11. prosinec 2017, 15:36

Jeho rodiče chtějí točit videa, dokud to Ryana bude opravdu bavit.

Klasické aktivity jeho vrstevníků sice také většinou vycházejí z hraní, ale tam to celé začíná i končí. U Ryana, šestiletého chlapečka, je to však trochu jinak. Také si sice vydatně hraje s těmi nejrůznějšími hračkami, ale kromě toho za to dostane i královský zaplaceno.

 

Rozdíl je jen v tom, že zatímco ostatní děti si své hračky rozbalují doma, kde si také hrají, Ryan tak dělá před kamerou. Jednoznačně ho můžeme zařadit mezi velké a nejlépe placené hvězdy na YouTube. O Ryanovi jsme psali, když měl pět let. Už tehdy byl v rámci YouTube dobře známý. Jenže jeho kanál byl spuštěn mnohem dříve, ještě v roce 2015. Od té doby nabírá na popularitě, o jeho videa je totiž s přibývajícími léty stále větší zájem.

 

 

Protože jsou děti velmi spontánní a takovýmto způsobem umí projevit i emoce nad dárky, kdo jiný, když ne ony, by je měl komentovat na internetu. Právě upřímnost se špetkou kreativity jsou cestou k úspěchu a k tomu, co prodává důvěryhodněji než klasická reklama. A protože žijeme v přetechnizovaném světě, tak se asi nikdo nemusí pozastavovat nad tím, že hvězdou na YouTube je malé dítě. Nakonec, před nastartováním vlastního kanálu sledoval samotný Ryan jiné děti, jak rozbalují hračky.

 

Slovo dalo slovo a vznikl kanál Ryan ToysReview, kde chlapečkovi vydatně pomáhají rodiče. Bez podpory dospělých by to ani nešlo. Jeho máma kvůli tomu dokonce přestala učit na univerzitě. A dobře udělala. Podle magazínu Forbes totiž Ryan vydělal za tento rok 11 milionů dolarů, což je v přepočtu bezmála 240 milionů korun. Zařadil se tak mezi nejlépe placené YouTube hvězdy roku 2017, a to s více než 10 miliony odběrateli.

 

 

Samotného chlapce (a zřejmě ani jeho rodiče) přitom kdysi ani nenapadlo, že se mohou stát milionáři. Jeho matka vysvětlila, že jako malý jednoduše sledoval mnoho kanálů zaměřených na rozbalování a zkoumání hraček. „Jednoho dne se mě zeptal: ‚Jak to, že nejsem na YouTube, když ostatní děti ano?‘ A tak jsme se rozhodli, že to můžeme zkusit. Vzali jsme ho do obchodu, aby si vybral svou první hračku. Tam to všechno začalo,“ popsala „youtuberka“ a máma na plný úvazek. Skutečný úspěch přišel až po zveřejnění videa, kde chlapec otevírá obrovské vajíčko plné překvapení. Od té doby je miláčkem dětí po celém světě.

 

Ryanova máma i celá rodina si však uvědomuje, že to nemusí trvat věčně. Videa budou dělat, jen dokud to chlapce bude bavit. Při zisku z videí uvažují racionálně, vědí, že sláva může jednou pominout, a proto myslí i na budoucnost, kdy se rodince díky synovi-showmanovi daří nejvíce. Peníze proto putují i na Ryanovy vysokoškolské úspory i na spoření pro jeho sestry-dvojčata.

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Diskuse6 komentářů
Diskuse je jen pro přihlášené
6 komentářů
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
Bourboon11. prosinec 2017, 21:57

Mozte mi poradit kde si adoptujem aziata alebo inda? popripade nepredava niekto kvalitnu kameru ?

2 Odpovědět · Nahlásit
avatar
TvojaBabka11. prosinec 2017, 22:28

Aziata neviem, ale inda skús v rudňanoch, letanovciach, smižanoch...

1 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Bourboon11. prosinec 2017, 23:23

dik

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
LightYagami12. prosinec 2017, 3:04

boa kukat sa na youtube ako sa nejake decko hraje musi byt uz riadne psycho :D ti ludia by mali navstivit odbornika alebo vezenie :D

1 Odpovědět · Nahlásit
avatar
halo13. prosinec 2017, 14:22

veď to hádam nepozerajú dospelí ale decká, to je normálne. teda "normálne" v tejto dobe-my sme sa hrávali vonku na pieskovisku a o youtube sa mi ani nesnívalo.

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
bOuNcEr13. prosinec 2017, 13:59

uvidíš keď budeš mať decko, nedávno som rozmýšľal že Ryan ToysReview musí dobre kešovať a pritom mu stačí len rozbaľovať hračky

0 Odpovědět · Nahlásit
Nejčtenější