Středa 17. 1. 2018 svátek má Drahoslav

hledej na refresheru

Dva Angličané si neshody vyřešili v brutálním 30minutovém pěstním souboji. Po skončení si s respektem podali ruce a zkrvavení odešli

Na dobrý pěstní souboj se vyplatí podívat.

31. prosinec 2017, 14:08
zdroj: Media King/YouTube
31. prosinec 2017, 14:08

Bojové sporty zažívají v posledních letech obrovský nárůst popularity a i když je většina zájmu obrácená na box či MMA, občas je třeba nahlédnout na odvrácenou stranu YouTube, aby člověk našel souboje, které se jen tak nevidí. O jeden z nejbrutálnějších se postarali dva Angličané Davie Joyce a Michael Navin, kteří si přišli srovnat účty na opuštěné parkoviště a zavolali si na pomoc i několika kamarádů, aby byl souboj spravedlivý.

 

Oba kohouti se do sebe pustili s velkou agresivitou a po sedmi minutách museli poprvé zakročit rozhodčí, protože se zápas pomalu začal vymykat z rukou. Bojovníci však nechtěli přestat a odmítali souboj ukončit jako remízu, a tak je rozhodčí nechali polonahé pokračovat i nadále, přičemž už nemohla chybět ani krev. Zápas nakonec trval více než 30 minut a nakonec se oba bojovníci dohodli, že ho už nevyřeší nic jiného než remíza, protože měli zakrvácená celá těla a déle by už údery přijímat a rozdávat pravděpodobně nezvládli.

 

Účty si tak ani jeden z nich nevyřídil ve svůj prospěch, ale divákům na internetu alespoň zprostředkovali kvalitní pěstní souboj, který se již v dnešním světě tak často neobjevuje.

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Odebírej REFRESHER videa