Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
16. dubna 2018 v 15:37
Čas čtení 0:00
Marek R.

V Rusku je možné opravdu všechno. Před zápasem podal míč rozhodčímu medvěd

Diskutovat
1
Uložit Uložené

Dočkáme se něčeho podobného i během mistrovství světa v Rusku?

Ne nadarmo se říká, že v Rusku je možné opravdu všechno. Obyčejná předzápasová tradice, kdy hráči spolu s rozhodčími nastoupí na hřiště, se jim zdála příliš obyčejná, a tak se klub FC Angusht Nazran rozhodl, že to trošku oživí.

Hráči i s arbitry již stáli pěkně nastoupení na hřišti, ale chyběla ještě jedna podstatná věc, aby zápas mohl začít – samotný míč. Této role se, překvapivě, ujal medvěd, který se vydal směrem k aktérům zápasu, ale ještě předtím se medvěd rozhodl, že roztleská publikum.

 

Následně mu jeho (pravděpodobně) majitel odevzdal míč, aby ho medvěd mohl podat rozhodčímu a zápas tak mohl začít. A zanedlouho tu dokonce máme i mistrovství světa ve fotbale právě v Rusku, tak už teď jsme zvědaví, zda nás něčím podobným překvapí.

Doporučeno
Nejlépe hodnocený český film poslední doby dorazil na Netflix. Ihned obsadil první místo Nejlépe hodnocený český film poslední doby dorazil na Netflix. Ihned obsadil první místo 19. února 2026 v 17:44
Doporučeno
Fenomén Markovič pokračuje. Třetí série krimi fenoménu zmapuje další slavné případy Fenomén Markovič pokračuje. Třetí série krimi fenoménu zmapuje další slavné případy 20. února 2026 v 9:15
Doporučeno
KOMENTÁŘ: Mít depresi není volba ani snaha někoho urazit. Kauza Sarah Haváčové ukazuje, jak hluboké stigma v Česku stále máme KOMENTÁŘ: Mít depresi není volba ani snaha někoho urazit. Kauza Sarah Haváčové ukazuje, jak hluboké stigma v Česku stále máme 20. února 2026 v 14:00
Domů
Sdílet
Diskuse