Pondělí 21. 5. 2018 svátek má Monika

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

Rytmus vyprodal pražské Fórum Karlín ve velkém stylu! (Backstage)

Nechyběli hosté jako Separ, Majk Spirit nebo Ego a speciálně navržené pódium jako obrovská atrakce.

15. květen 2018, 10:36

Nechyběli hosté jako Separ, Majk Spirit nebo Ego a speciálně navržené pódium jako obrovská atrakce.

Ještě minulý víkend jsme byli v Praze svědky Rytmusova obrovského koncertu ve Fóru Karlín, které je velkým milníkem pro každého hudebníka v Československu. Člen Kontrafaktu se už dříve rozhodl, že raději odehraje pár velkých vystoupení ročně, než aby měl plnit menší kluby každý víkend.

 

S ohledem na jeho dlouhodobé postavení na scéně je tato strategie pochopitelná a zatím se mu zároveň daří stále posouvat vpřed. Není to tak dávno, co Rytmus vystupoval se symfonickým orchestrem a nyní tu máme skoro americkou show v jednom z nejlepších koncertních sálů v stověžaté. Obrovské pódium, množství hostů a živá kapela ve spojení s repertoárem sestaveným z těch nejlepších slovenských rapových alb se postaraly o nezapomenutelný zážitek.

 

My jsme samozřejmě nemohli chybět a už tradičně jsme se vybavili kamerou a moderátorkou Andreou. Výsledkem je pokračování série Refresher Backstage, v rámci níž vás bereme na místa, kam se za normálních okolností fanoušek nedostane.

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Diskuse2 komentáře
Diskuse je jen pro přihlášené
2 komentáře
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
Angry Again16. květen 2018, 0:14

A tento rok tam boli už napr. aj Arch Enemy, ktorí boli tiež vypredaní. Alebo napr. americká legenda Toto, legenda amerického soft rocku 80-tych rokov, ktorí mali niekoľko veľkých svetových hitov.

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Angry Again16. květen 2018, 0:09

Úplne o ničom. Odpad. A mimochodom v tom pražskom Fórum Karlín bývajú aj daleko lepšie koncerty než nejaký Ritmus. Ale to samozrejme hiphoperov nezaujíma. Ale napr. bude tam aj Within Temptation z Holandska, ktorí budú v decembri a už teraz sú vypredaní. A bude tam aj britská legenda King Crimson. Bude tam aj Asking Alexandria. Aj Queens Of The Stone Age tam budú.

0 Odpovědět · Nahlásit
Nejčtenější