Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
4. listopadu 2019 v 18:34
Čas čtení 0:00
Antonín Havlík

Bratrská výzva. Česká policie chce v počtu sledujících na Instagramu překonat slovenskou

NEWS ČESKO SLOVENSKO
Uložit Uložené

„Instagramovou výzvu“ zveřejnili v pondělí odpoledne na svých sociálních sítích.

Česká policie na svých sociálních sítích pravidelně zveřejňuje užitečné informace, různá varování, zprávy o hledaných osobách, záběry z krádeží, ale i příběhy z policejního světa. Není v Evropě jediná – trendu se vzhledem ke snadnému šíření zpráv chytly i ostatní země.

Právě pak sociální sítě slovenských policistů byly vyhlášeny jako nejsledovanější ve střední Evropě. Na Facebooku mají 218 tisíc lajků, na Instagramu přes 52 tisíc sledujících. Policie České republiky se však na tuto porážku rozhodla zareagovat

Doporučeno
Předstíral, že volá s vedoucím obchodu. Důvěřivá prodavačka mu dala 16 tisíc korun Předstíral, že volá s vedoucím obchodu. Důvěřivá prodavačka mu dala 16 tisíc korun 14. září 2019 v 17:05

„Bratia z Polícia Slovenskej republiky zveřejnili, že mají mezi zeměmi ve střední Evropě nejsledovanější sociální sítě. K tomuto prvenství jim gratulujeme a zároveň zvedáme vhozenou rukavici! Co takhle ‚instagramová výzva‘? Nebojíte se?“ napsali čeští policisté na Facebook. Tam mají 118 tisíc lajků, přičemž na Instagramu počet jejich followerů dosáhl 33 tisíc. Toto číslo chtějí tuzemští policisté změnit. 

Zvítězit má ten, kdo získá do 30 listopadu 2019 více nových sledujících na Instagramu. Jaká bude výhra však zatím neprozradili. Někteří fanoušci českým policistům již vzkázali, že by měli více přispívat a sledující pak také získají. „Slováci mají sledovanější sítě, protože mají mnohem pružnější vkládání aktuálních událostí a pro sledující zajímavější příspěvky,“ napsal uživatel Petr Z.

U slovenského příspěvku se našly i ostřejší reakce. „Radšej by ste mali súperiť v dôveryhodnosti, ktorú majú v Česku násobne vyššiu. Zdá sa mi to dôležitejšie ako followeri na Instagrame,“ napsal Mário O. 

Domů
Sdílet
Diskuse