Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
22. listopadu 2019 14:25
Čas čtení 0:00
Ondřej Jarůšek

Floyd Mayweahter oznámil návrat k zápasení. Společně s UFC připravuje něco velkolepého

SPORT UFC
Uložit Uložené

Konec odpočinku. Neporažený boxer ohlásil návrat, kterého bychom se měli dočkat už příští rok.

Legendární boxer Floyd Mayweather končí s odpočinkem a příští rok se vrátí zpět do zápasení. Informoval o tom na sociálních sítích. Ještě krátce předtím svým fanouškům přinesl zprávu, že společně s Danou Whitem, šéfem organizace UFC, chystá něco velkolepého. Zatím ale nevíme, co přesně to bude.

Svoji boxerskou kariéru neporažený šampion v minulosti ukončil již několikrát, nakonec se ale vždy vrátil. Například v roce 2017 odpočinek přerušil, aby nastoupil do ringu proti hvězdě UFC Conoru McGregorovi. Z duelu jako vítěz odešel právě nikdy neporažený Mayweather, který vyhrál v 10. kole na TKO. Po této akci obřích rozměrů byl Floyd dle odhadů bohatší o 300 milionů dolarů.

Doporučeno
Vymlátil bych z něj duši, řekl Floyd Mayweather starší na adresu Conora McGregora Vymlátil bych z něj duši, řekl Floyd Mayweather starší na adresu Conora McGregora 26. srpna 2019 12:03

Naposledy se pak Floyd mezi šestnácti provazy představil koncem minulého roku při exhibičním boxerském zápase, ve kterém se proti němu postavil neporažený japonský kickboxer Tenshin Nasukawa. Toho ale Mayweather porazil hned v prvním kole. Během pár minut si tak vydělal 9 milionů dolarů.

Po delší pauze se k zápasení vrací i již zmiňovaný Conor McGregor, kterého první zápas v kleci po více než roční odmlce čeká příští rok v lednu. V současné době se tak přirozeně nabízí možnost jejich vzájemné odvety, zda k tomu ale dojde, je ve hvězdách.

Jisté je jen to, že tento zápas by si mnoho fanoušků opět přálo vidět. Již při jejich prvním souboji se navíc mluvilo o tom, zda by v případě odvety nastoupil Floyd proti Conorovi nikoliv v boxerském ringu, ale v oktagonu podle pravidel MMA. Takový zápas by možná zbořil další kasovní rekordy.

Zatím se ale jedná jen o divokou spekulaci a na to, co Floyd společně s organizací UFC chystá, si ještě budeme muset počkat. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Coming out of retirement in 2020

Příspěvek sdílený Floyd Mayweather (@floydmayweather),

Domů
Sdílet
Diskuse