Přepnout do nočního režimu
Přepnout do denního režimu
Pátek 10. 7. 2020 svátek má Libuše, Amálie

hledej na refresheru

Chceš dostávat notifikace i na tomto zařízení?
Filmy a Seriály - Vybrali jsme
0
Barbara Leschingerová
12. leden 2020, 9:31
Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.

10 nejočekávanějších komedií a animovaných filmů roku 2020

Nech se strhnout akčními komediemi a dojemnými animovanými filmy, které tě budou provázet rokem 2020.

Barbara Leschingerová
12. leden 2020, 9:31
10 nejočekávanějších komedií a animovaných filmů roku 2020
Zdroj: Disney/Pixar
Musíš být přihlášený/á, abys mohl/a uložit článek.
Nepodarilo sa uložiť zmeny. Skús sa nanovo prihlásiť a zopakovat akciu.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
0
Uložit na později.
Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.

Pokud jsi pravidelným návštěvníkem našeho webu, jistě ti neunikly filmové články, kterými jsme ti představili, co nás čeká a nemine v roce 2020. Seznámili jsme tě s nejzajímavějšími horory, neznámými snímky a sestavili jsme padesátku nejočekávanějších filmů tohoto roku. 

 

Sérii preview článků ukončíme výběrem nejočekávanějších komedií a animovaných snímků, při kterých nebude nouze o zábavu či dojemné scény. Čeká tě řada návratů oblíbených postav a samozřejmě i několik zcela nových příběhů. Podobně jako zhodnocení roku 2019 z pohledu nejlepších komedií a animáků, i představení roku 2020 rozdělíme na 5 míst pro animáky a 5 pro komedie.

 

 

The Lovebirds (režie: Michael Showalter)

Mladý pár se ocitne na pokraji rozpadu jejich vztahu, ale v tom se nechtěně zaplete do záhadné vraždy. Když se přiblíží k očišťování jejich jmen a k řešení případu, musí zjistit, jak jejich vztah může přežít tuto noc. 

 

Režisér Michael Showalter se po zdařilé komedii The Big Sick pouští do komediálního krimi dramatu The Lovebirds. V hlavní roli je opět Kuma Nanjiani, a po jeho boku si zahrají Issa Rae a Anna Camp. Komedie poputuje do amerických kin 3. dubna.

 

Kumail Nanjiani a Issa Rae

Najočakávanejšie komédie a animáky 2020


Ghostbusters: Afterlife (režie: Jason Reitman)

Po neúspěšné ženské verzi Krotitelů duchů přichází další pokus v podobě nového příběhu, který naváže na původní filmy a přinese staré známé tváře jako Bill Murray, Dan Aykroyd a Sigourney Weaver. 

 

Svobodná matka Callie přijíždí se svými dětmi Trevorem a Phoebe do malého městečka, aby převzala statek po mrtvém otci. Členové rodiny jsou potomci Egona Spengiera, jednoho z původních Ghostbusters, který jim zanechal tajné dědictví. 

 

Režisér Jason Reitman se vydal po stopách svého otce Ivana Reitmana, který natočil původní dva komediální filmy Krotitelé duchů. V akčním komediálním dramatu Ghostbusters: Afterlife si také zahrají Paul Rudd, Carrie Coon, Finn Wolfhard a Mckenna Grace. Premiéra je naplánována na 9. července 2020.

 

 

Free Guy (režie: Shawn Levy)

Ryanu Reynoldsovi se v komediálním žánru opravdu daří a bude tomu tak i letos, protože ho uvidíš hned ve dvou zábavných filmech, které rozhodně stojí za zmínku. 

 

V akční komedii Free Guy se dostaneme do virtuálního světa, ve kterém jeden bankéř zjistí, že se stal součástí open-world videohry s názvem Free City. Když se hra dostane do rukou zlomyslných developerů, je na Guyovi, aby se z náhodného diváka stal skutečným hrdinou. 

 

Režii si vzal na starosti Shawn Levy, producent seriálu Stranger Things, který například natočil akční drama Real Steel nebo komedii The Internship. Levy přivedl do filmu i dvě seriálové hvězdy, jako jsou Jodie Comer (Killing Eve) a Joea Keeryho (Stranger Things). Komedie Free Guy by měla do našich kin dorazit jako letní blockbuster 9. července 2020.

 

 

Bill & Ted Face the Music (režie: Dean Parisot)

2020 je rok návratů i pro dvojici Bill a Ted, která bavils diváky koncem 80. a začátkem 90. let bláznivými cestami časoprostorem. Svá dobrodružství začínali jako mladí rockeři, ale v očekávaném návratu se z nich stanou tatínkové ve středním věku, kteří se znovu pokusí zachránit svět svou hudbou.

 

NAČÍST ČLÁNEK BEZPLATNĚ
Předplať si REFRESHER+ a získej další výhody

Tento článek dočteš bezplatně, ale s předplatným REFRESHER+ získáš přístup k více než 1070 zamknutým článkům a dostaneš další benefity.

VYZKOUŠET BEZPLATNĚ
Kdykoli ho jednoduše zrušíš
Upozorníme tě 2 dny před první platbou
První týden 0 Kč, potom 99.00 Kč měsíčně
S REFRESHER+ můžeš získat tyto benefity
VÍCE

Kromě ústřední dvojice ve složení Keanu Reeves a Alex Winter se vrátili i scénáristé původních dvou filmů a na režisérskou židli se tentokrát posadil Dean Parisot (Galaxy Quest, Red 2).

 

Sci-fi komedie Bill & Ted Face the Music ti přinese dva mladé vycházející talenty Samaru Weaving a Brigette Lundy-Paine, které si zahrají dcery Billa a Teda. Americká premiéra je naplánována na 21. srpen 2020, o té české tě budeme ještě informovat.

 

Najočakávanejšie komédie a animáky 2020


The Hitman's Wife's Bodyguard (réžia: Patrick Hughes)

V souvislosti s Ryanem Reynoldsem jsme zmiňovali dva filmové projekty, které se na nás chystají v tomto roce. Druhým projektem je právě pokračování komedie The Hitman's Bodyguard z roku 2017. 

 

Osobní strážce Michael Bryce si slíbil, že se bude držet od násilí co nejdále. Když ho však zabiják Kincaid se svou manželkou Soniou zapletou do mise za záchranu Evropy před pomstychtivým fanatikem, Michael nemá na výběr. 

 

Jak již naznačuje obsah filmu, kromě Reynoldse se vrátí Samuel L. Jackson a Salma Hayek. Kromě nich se můžeš těšit na Antonia Banderase, Morgana Freemana, Richard E. Granta a Toma Hoppera. The Hitman's Wife's Bodyguard dorazí do našich kin koncem léta, 27. srpna 2020.


Najočakávanejšie komédie a animáky 2020


Coming 2 America (režie: Craig Brewer)

Aby těch návratů nebylo málo, tak si možná matně vzpomeneš, že Eddie Murphy si kdysi zahrál v komedii z 80. let Coming to America. Příběh se točil kolem afrického prince, který vycestoval do Ameriky, aby si našel vhodnou nevěstu. Tentokrát se Akeem opět vrací do USA, aby navštívil svého dlouho ztraceného syna a nepravděpodobného dědice trůnu v Zamunde.  

 

V komedii Coming 2 America uvidíš kromě Eddieho Murphyho i Jamese Earla Jonese, Johna Amose, Leslie Jones Garcelle Beauvais a Wesleyho Snipese. Americká premiéra tohoto zábavného pokračování je naplánována na 18. prosince 2020.

 

Najočakávanejšie komédie a animáky 2020


Bonus: Guns Akimbo (režie: Jason Lei Howden)

Miles je pořád zamilovaný do své bývalé přítelkyně Novy, avšak jeho život se ocitá ve slepé uličce. Gang jménem Skizm spouští v jeho městě smrtící soutěž, kde zápasí úplní cizinci na život a na smrt, aby bavili milionové publikum. 

 

Brzy se ve hře ocitne i Miles, který je nucen překonat strach a poprat se se soupeři. Když zjistí, že Novu unesli, musí přestat utíkat a konečně bojovat za ženu, kterou miluje. V hlavních rolích se představí Daniel Radciffe a Samara Weaving. Akční komedie Guns Akimbo si odkroutila svou premiéru v září na festivalu v Torontu, ale ty se jí dočkáš někdy během roku 2020.

 

Najočakávanejšie komédie a animáky 2020


Onward (režie: Dan Scanlon)

O animovaném filmu Onward jsme tě už vícekrát informovali, ale v našem žebříčku nejočekávanějších animáků rozhodně nesmí chybět. Dva dospívající elfští bratři Ian a Barley Lightfootovi žijí ve fantazijním světě bez otce, který zemřel v době, kdy byli příliš mladí na to, aby si ho pamatovali. Bratři se tak vydají na kouzelnou cestu, aby našli kousek magie, která na světě ještě zůstala. 

 

Fantasy dobrodružstvím tě budou provázet hlasy Chrise Pratta, Toma Hollanda, Octavie Scencer a Julie Louis-Dreyfus. Krásný animák Onward si užiješ v našich kinech 5. března 2020.

 

 

Raya and the Last Dragon (režie: Paul Briggs, Dean Wellins)

Každoročně přichází Disney s ambiciózními animovanými projekty a jedním z nich bude i Raye and the Last Dragon. Příběh nás zavede do říše Lumandra, kterou obývá stará civilizace, kde žije i mladá bojovnice Raye, odhodlaná najít posledního draka. 

 

Pohádka je inspirována krásou rozmanitých kultur jihovýchodní Asie, a to díky tvůrcům, kteří cestovali a zkoumali region, aby mohlo toto epické fantasy dobrodružství vůbec vzniknout. Ve výsledku uslyšíš hlasy hereček Awkwafiny (Sisu) a Cassie Steele (Raya). Na Rayu si ale musíš počkat do 26. listopadu 2020.

 

 

Soul (režie: Pete Docter)

Učitel a jazzový muzikant Joe Gardner žije v New Yorku a má jen jeden sen. Chce přetavit svou vášeň pro hudbu do úspěšné kariéry. V době, kdy se mu naskytne zajímavá příležitost, je nucen znovu přemýšlet o tom, co opravdu znamená mít duši. 

 

Joe se dostane na zvláštní místo zvané „You Seminar“, kde se setká s další duší jménem 22, která má negativní postoj k životu. Nic jim ale nebrání v tom, aby se společně pokusili dostat Joea zpět na Zemi. V animovaném dobrodružství Soul si poslechneš zejména Jamieho Foxxe a Tinu Fey. Premiéra filmu je naplánována na 18. červen 2020.

 


Croods 2 (režie: Joel Crawford)

Po sedmi letech přichází další dobrodružství pravěké rodiny Croodových, která bude muset čelit jiné rodině. Battermansovi budou pro ně výzvou, protože tvrdí, že jsou lepší a vyvinutější než Croodovi.   

 

Vrátí se staré známé postavy a s nimi i hlasy Ryana Reynoldse, Emmy Stone, Nicolase Cage, a Catherine Keener. Ve druhém díly k nim přibudou – Kat Dennings, Peter Dinklage, Leslie Mann a Kelly Marie Tran. Croodovi by se k nám měli dostat až na Vánoce 2020.

 

Najočakávanejšie komédie a animáky 2020


Animovaný bonus: Minions: The Rise of Gru (režie: Kyle Balda, Brad Ableson)

V roce 2020 se znovu vrátí i Mimoni se svým novým pánem, mladým zloduchem jménem Gru, ke kterému se přidali na konci jejich velké cesty v prvním samostatném filmu z roku 2015. Můžeme se tedy těšit na bláznivé dobrodružství s dalším ďábelským plánem a vtipnými momenty. 

 

Padoucha Gru znovu namluvil Steve Carell a o Mimoně se postaral Pierre Coffin. Na další potvrzená jména si budeš muset ještě počkat. Čeští diváci se na animák Minions: The Rise of Gru mohou těšit od 2. července 2020.

 

Najočakávanejšie komédie a animáky 2020 

Neumístili se: Superintelligence, Legally Blonde 3, Scoob!, The Willoughbys, the Mitchells vs. The Machines, Wish Dragon, Over the Moon, The SpongeBob Movie: Sponge on the Run, Trolls World Tour.

Upozornit na chybu. Pokud jsi našel nedostatek v článku nebo máš připomínky, dej nám vědět.
Zdroj: imdb Tagy: preview 2020
Přidej se k těm, kteří nás podpořili. Předplať si R+ VÍCE
Ohodnoť článek
6
Sdílej článek
Hodnocení tohoto článku je dostupné jen s aktivním předplatným REFRESHER+.
Předplatit
Zrušit
Při hodnocení článku nastala chyba. Zkus se nově přihlásit a znovu ohodnotit článek.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
Dostávej nejlepší obsah mailem
Nestíháš všechno sledovat? Pošleme ti do schránky nejčtenější a nejlepší obsah.
Žádný spam. Kdykoli se můžeš z odběru odhlásit.
Posílat e-mail
Nejčtenější
Domů
Sdílet
Diskuse
Hledat
Více
Zapni upozornění a už ti nic neunikne!

Chceš vědět, co se děje, a mít přehled? Dostávej upozornění o nejžhavějších zprávách na Refresheru.

(Příklady: Hořel Notre Dame, Zemřel Mac Miller, Trailer na Avengers)
(Příklady: Sagan skončil první, Nový zákon s vlivem na moderní lidi, Dnes nás čeká zatmění slunce)
Pokud chceš, abychom ti poslali téměř všechny novinky, vyber tuto možnost.
Záleží nám na soukromí čtenářů. I z toho důvodu ti poskytujeme detailní informace o tom, jak využíváme soubory cookies a jiné technologie zabezpečující správné fungování a vývoj stránky. Pro víc informací si přečti naše Zásady ochrany osobních údajů , kde najdeš, jak používáme soubory cookies, případně se seznam s Podmínkami užívání portálu platnými od 24. 5. 2018. Zpracování cookies můžeš zabránit nebo změnit své preference v nastaveních internetového prohlížeče. Pro detailnější nastavení klikni na víc možností níže.
Upozornění na právo nastavení ochrany osobních údajů na Refresheru

Vzhledem k existujícím i chystaným změnám v zákonech ti dáváme možnost detailního nastavení zpracování osobních údajů a preferencí spojených s jejich zpracováním.

Přečti si možnosti, posuň zobrazení níže, nastav si své preference a klikni na tlačítko Souhlasím, když budeš chtít pokračovat na Refresher. Soubory cookies jsou důležitou součástí technologie v tvém prohlížeči. Jsou natolik důležité, že je budeme muset použít pro zapamatování si toho, že jsi toto okno potvrdil/a, v opačném případě bychom ti ho museli zobrazovat znovu a znovu.

Údaje, které zpracováváme, když používáš Refresher
Ze strany Refresheru sbíráme tyto osobní údaje:
 • Když navštívíš Refresher, uchováváme informace o tom, které články sis přečetl, identifikátory zařízení a prohlížeče, část IP adresy nebo IP adresu v případě přihlášení, soubory cookies a polohu.
 • Při přihlášení do účtu e-mailovou adresu.
Proč sbírá Refresher tyto údaje:
 • Ke zlepšení kvality našeho webu a vývoji nových webových služeb.
 • K provádění analýz a měření s cílem pochopit, jak je náš web využíván.
 • K tomu, abychom nezobrazovali obsah, který jsi už viděl.
 • Pro zobrazování přizpůsobeného obsahu, jako jsou například relevantnější články.
 • Pro schopnost identifikovat tě jako uživatele při přihlašování do svého účtu.
Sbíráme údaje pro partnery a reklamní sítě:
 • Identifikátory zařízení a prohlížeče, část IP adresy, soubory cookies a poloha.
Proč sbíráme tyto údaje pro partnery, třetí strany a reklamní sítě:
 • K tomu, aby mohli fungovat a zobrazovali relevantnější a užitečnější reklamy.
Seznam reklamních sítí a nastavení reklam

Nevyhnutelné osobní údaje – cookies – pro zobrazování reklam sbíráme pro následující společnosti:

Google (Google Ireland, 3RD FLOOR ,GORDON HOUSE ,BARROW STREET, Dublin, ID: 368047)
formulář kontakt v souvislosti s osobními údaji >

AdForm (AdForm Aps,Wildersgade 10B, 1. Sal., DK-1408, Copenhagen, Denmark, ID: 26434815)
kontaktní údaje pro nejbližší pobočku >

Seznam (Seznam.cz, a.s, Radlická 3294/10, 150 00, Praha 5, 26168685)
kontaktní údaje pro nejbližší pobočku >

 

Možnost vypnout si personalizování reklam a sbírání osobních údajů pro jednotlivé partnery:

Upravit nastavení typů reklam Google - personalizování od společnosti Google

Upravit nastavení typů reklam AdForm - personalizování od společnosti AdForm

 

Svá nastavení pro všechny ostatní reklamní sítě, i ty, které na Refresheru nenajdeš, si můžeš prohlédnout na stránce youronlinechoices.com/uk/your-ad-choices

Měření a analýza návštěvnosti

Google, Služba Google Analytics (Google Ireland, 3RD FLOOR ,GORDON HOUSE ,BARROW STREET, Dublin, ID: 368047)

Vlastníci webových stránek používají ke zlepšení funkčnosti svých stránek údaje shromážděné službou Google Analytics. Shromážďování údajů můžete deaktivovat tak, že si stáhnete a nainstalujete doplněk pro svůj prohlížeč.

Stáhnout doplněk pro prohlížeč

Gemius (Gemius s.r.o. Na Výsluní 201/13 100 00 Praha 10 Česká republika)

Společnost Gemius podobně jako služba Google Analytics vyhodnocuje a měří návštěvnost na některých webových stránkách. K měření využívá Cookies, které si můžeš deaktivovat ve svém prohlížeči.

Hotjar (Hotjar Limited, company number C 65490, Level 2, St Julian’s Business Centre, 3, Elia Zammit Street, St Julian’s STJ 1000, Malta)

Hotjar využíváme k analýze návštěvnosti a chování uživatelů. Vytváří nám mapu aktivity návštěvníků, a to na webových stránkách, které vizualizuje a vyhodnocuje. Tyto informace nejsou sbírány vždy, nikde nejsou spárovatelné s aktivitami uživatelů a není tedy možné identifikovat jednotlivce, ale Hotjar ti může nastavit soubory cookies.

Ovládací prvky související s prohlížečem

Nastavení souborů cookies

Soubory cookies jsou životně důležitou součástí technologie ve vašem prohlížeči a slouží ke zlepšení prostředí při používání internetu.

Pokud například na určitém webu nastavíte předvolený jazyk, soubory cookies pomohou prohlížeči zapamatovat si tuto volbu. Některé nebo všechny soubory cookies můžete též zablokovat, to ale může vést k narušení fungování některých funkcí na internetu.

Mnoho webů například vyžaduje zapnuté soubory cookies, když se chcete přihlásit.

Zásady ochrany osobních údajů
Další informace o tom, jak Refresher používá cookies ke zlepšení služeb
 • Přihlašování – pro účely přihlašování potřebujeme tvoji e-mailovou adresu.
 • Přizpůsobení – pro zjištění toho, co tě zajímá, vytváříme tvůj unikátní profil. Pokud nějaké informace posbíráme, najdeš je ve svých nastaveních soukromí a profil můžeš upravit, změnit nebo celé personalizování vymazat.
Jak změnit nastavení zpracování osobních údajů?

Pokud změníte názor, kdykoliv můžete tyto údaje změnit na adrese https://refresher.cz/nastavenia/sukromie.
Pokud toto okno nechceš vídat, když nás navštívíš z jiného zařízení nebo prohlížeče, přihlas se a tvé preference si zapamatujeme.