Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
Obsah vznikl ve spolupráci s festivalem Beats for Love.
5. února 2020 18:20
Čas čtení 1:14
Vojtěch Vanda

Na Beats for Love se představí i legendární DJ Armin van Buuren

HUDBA
Uložit Uložené

Armin van Buuren, Lost Frequencies nebo Martin Solveig? Pořadatelé se letos zase překonali.

Osmý ročník festivalu Beats for Love do železného města Ostravy přiveze djskou legendu posledního dvacetiletí – Armina van Buurena. Kromě něj se na sever Moravy staví další pětistovka interpretů, což bude zdaleka nejvíc v historii festivalu.

Doporučeno
Selena Gomez má venku nové album Rare. Kromě zpěvu na něm najdeš i velice zajímavé rapové sloky Selena Gomez má venku nové album Rare. Kromě zpěvu na něm najdeš i velice zajímavé rapové sloky 10. ledna 2020 12:36

Legendární Armin van Buuren je pětinásobný vítěz globální DJ ankety DJ Mag Top 100 DJs. což se zatím nepovedlo žádnému dalšímu DJi. Armin jako jediný dokonce vyhrál tuto anketu čtyřikrát po sobě. To, že tě bude bavit, potvrzují i pořadatelé festivalu: „Jeho rádiová show A State Of Trance má aktuálně 950 odvysílaných dílů a patří mezi nejposlouchanější rádiové show zaměřené na trance – každý týden ji poslouchá více než 700 000 lidí," píší.

Ale festival není one man show, že jo. Můžeš se těšit i na další nabušená jména elektronické hudby. Co třeba jeden z dvaceti nejlepších DJs v minulém roce? Belgický Lost Frequencies bude okupovat hlavní stage se svými hity, které čítají stamiliony přehrání. Dále bude na pořádniku třeba francouzská legenda Martin Solveig, a když budeš chtít, poslechneš si i mistra D&B z Velké Británie, který se honosí pseudonymem Sub Focus.

Na Beats for Love se představí i Armin van Buuren! Stav se do Ostravy na party, kterou nezapomeneš
Zdroj: Beats for Love

Na Beats for Love se představí i Armin van Buuren! Stav se do Ostravy na party, kterou nezapomeneš
Zdroj: Beats for Love

I rapový fanoušek si přijde na své. Přiletí totiž i nizozemské rakety, které se u nás cítí jako doma, Dope D.O.D., dále s nimi přijede i jejich krajan a liquid & mainstream D&B mág Maduk, Maurice West nebo A.M.C

K line-upu má co říct i ředitel festivalu Kamil Rudolf. „Po dvou letech se na Love stage vrací také Alan Walker, norský DJ, producent a megastar s milióny fanoušků a miliardami přehrání svých skladeb, který se v roce 2018 velkou měrou zasloužil o to, že poslední festivalový den bylo vyprodáno,” vysvětluje.

Není tedy čas ztrácet čas. Nabíhej na facebookový event zdeAž zjistíš, kolik kamarádů tě už s nákupem vstupenky předběhlo, nakupuj tady, a pak už se jen těš, až budeš sebou házet od 2. do 5. 7. 2020 v Ostravě na hity těch nejlepších ze světové elektronické hudby. Vidíme se!

Domů
Sdílet
Diskuse