Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
21. srpna 2021 17:29
Čas čtení 0:55
Ondřej Jarůšek

„Pánové, dost!“ Hádku mezi Okamurou a Hřibem ukončil moderátor ČT rázným křikem

„Pánové, dost!“ Hádku mezi Okamurou a Hřibem ukončil moderátor ČT rázným křikem
Zdroj: ČTK/Vondrouš Roman
POLITIKA
Uložit Uložené

Křik moderátora pobavil uživatele na sociálních sítích.

Občas dojde k tomu, že se politici v televizní debatě začnou navzájem osočovat, skákat si do řeči a výměna názorů mezi nimi má ke slušné diskusi opravdu daleko. Podobný scénář v jednu chvíli nabral v pátek večer 21. srpna pořad Události, komentáře, do kterého pozvání přijali Tomio Okamura (SPD) a pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti).

Doporučeno
Vít Rakušan: Současná vláda nám ukradla budoucnost. Čelíme silám, které reálně ohrožují demokracii (Rozhovor) Vít Rakušan: Současná vláda nám ukradla budoucnost. Čelíme silám, které reálně ohrožují demokracii (Rozhovor) 17. srpna 2021 12:52

Jedním z témat byla pomoc pro Afghánce, kteří spolupracovali s českou armádou a kvůli aktivitám radikálního hnutí Tálibán byli nuceni opustit svou vlast. Praha by jim měla poskytnout ubytování, Okamura ale tuto variantu kritizuje a říká, že obecní byty by měly být přiděleny spíše mladým českým rodinám.

Domů
Sdílet
Diskuse