Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
6. září 2021 19:28
Čas čtení 1:05
Vojtěch Vanda

V Brně stojí již půl roku auto na ulici. Podle úřadu neexistuje

V Brně stojí již půl roku auto na ulici. Podle úřadu neexistuje
Zdroj: Pxfuel
NEWS POLICIE ČR
Uložit Uložené

Kuriózní situace zastřešuje auto stojící v Brně na Zemědělské ulici a pozici, ve které se ocitlo město Brno. Zatímco se jej již v minulosti chtělo zbavit, nemůže, jelikož auto úředně neexistuje.

Auto tam je, ale vlastně tam není. Do paradoxní situace se dostal magistrát města Brna, kterému jeden z uživatelů Twitteru připomněl situaci v Zemědělské ulici na severu města. U Mendelovy univerzity totiž stojí automobil, u nějž není znám provozovatel. Nedá se údajně nijak dohledat, tudíž úředně neexistuje. Auto tak nemohou odvézt, jelikož by se o něj potom mohl přihlásit majitel.

Doporučeno
Izraelští lékaři oddělili siamská dvojčata, která byla k sobě srostlá hlavami. Operace se zúčastnilo 50 osob Izraelští lékaři oddělili siamská dvojčata, která byla k sobě srostlá hlavami. Operace se zúčastnilo 50 osob 6. září 2021 16:04
Domů
Sdílet
Diskuse