Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
1. října 2021 19:26
Čas čtení 1:12
Vojtěch Vanda

VIDEO: Muž z Floridy použil popelnici jako past, aby do ní chytil aligátora. Musel jsem ochránit své děti, uvedl

VIDEO: Muž z Floridy použil popelnici jako past, aby do ní chytil aligátora. Musel jsem ochránit své děti, uvedl
Zdroj: pxfuel/CC0/volně k užití
ZAJÍMAVOSTI
Uložit Uložené

Šestadvacetiletý floridský rezident si v nebezpečné situaci počínal velmi kreativně. Podle autorit by však v takové situaci měl spíše zavolat odchytovou službu.

Když se na internetu objeví sousloví „muž z Floridy“, sledující obvykle čeká nějakou bizarnost. A i v tomto případě se jednalo o vskutku neobvyklou záležitost, která však měla šťastný konec. Šestadvacetiletému Eugeneovi Bozzimu se povedlo uchránit sousedství před aligátorem kuriózním způsobem – odchytil jej do popelnice. Video z odchytu se stalo virálním a doposud jej zhlédlo na 6 milionů lidí. Informuje o tom USA Today.

Doporučeno
Muž z Floridy zachránil štěně z tlamy krokodýla. Skočil do vody a psa vlastníma rukama vysvobodil Muž z Floridy zachránil štěně z tlamy krokodýla. Skočil do vody a psa vlastníma rukama vysvobodil 23. listopadu 2020 17:30

Situace ve videu začíná na zápraží jednoho z floridských domů. V hlavní roli se zde nachází Bozzi, mezi nímž a krokodýlem, který se sem vydal z nedalekých mokřadů, se nachází pouze plastová popelnice. Divák je následně svědkem mistrného odchytu zvířete, během nějž si neublížila ani jedna strana.

Domů
Sdílet
Diskuse