Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
31. května 2022 7:28
Čas čtení 0:37
Adéla Ježková

Policie pátrá po třináctileté dívce, utekla ze zařízení pro děti

Policie pátrá po třináctileté dívce, utekla ze zařízení pro děti
Zdroj: Policie ČR
NEWS POLICIE ČR PRAHA ZPRÁVY Z DOMOVA
Uložit Uložené

Policie pátrá po dívce, která odešla ze zařízení poskytujícího rodinnou péči dětem. Mohla by se pohybovat v Úvalech u Českého Brodu či Klánovicích.

Policisté pátrají po dívce, která v neděli odešla ze zařízení poskytujícího rodinnou péči dětem. „Pohřešovaná dívka byla naposledy viděna pracovnicí zařízení kolem dvacáté hodiny, když šla po večeři na pokoj,“ uvedl v prohlášení policejní mluvčí Jan Rybanský. V pondělí ráno už ale v zařízení nebyla, a s největší pravděpodobností tak podle něj utekla už v průběhu noci.

Dívka podle kriminalistů utekla pravděpodobně kvůli rozchodu s přítelem. Pohybovat by se mohla v Úvalech u Českého Brodu či v pražských Klánovicích. S nikým ale nekomunikuje a policisté po ní pátrají opakovaně.

Pohřešovaná dívka narozená v roce 2009 má hubenou, 170 centimetrů vysokou postavu, bílou pleť, rovné černé vlasy po ramena a modré oči. Podle policistů vypadá na čtrnáct až patnáct let. Nad levým kolenem má z vnitřní strany mateřské znaménko, na předloktí má tetování ve tvaru ležaté osmičky a pod ním nápis „sestry“. Není ozbrojená ani nebezpečná.

V případě, že víš, kde se dívka pohybuje, kontaktuj policii na bezplatné lince 158.

Domů
Sdílet
Diskuse