Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
6. června 2022 16:59
Čas čtení 0:49
Radim Šlechta

Zemřel Alec John Such, zakládající člen kapely Bon Jovi

NEWS HUDBA ZPRÁVY ZE SVĚTA
Uložit Uložené

„Jako zakládající člen byl Alec klíčový v rámci formování celé kapely,“ napsal zpěvák Jon Bon Jovi na Twitter.

V sedmdesáti letech zemřel zakládající člen kapely Bon Jovi Alec John Such. S rockovou legendou hrál na baskytaru od roku 1983 do roku 1994. O jeho úmrtí informoval zpěvák Jon Bon Jovi na Twitteru. Příčina smrti zatím nebyla zveřejněna.

alec, bon jovi
Zdroj: Getty Images/Paul Natkin

„Jako zakládající člen byl Alec klíčový v rámci formování celé kapely,“ napsal zpěvák na Twitter. „Abych byl upřímný, díky němu jsme se všichni dali dohromady. Tico (bubeník a zakládající člen kapely, pozn. redakce) byl jeho kamarád z dětství a také přiměl Richieho (bývalý kytarista a zakládající člen kapely, pozn. redakce), aby se na nás přišel podívat.“

Zpěvák Jon Bon Jovi také uvedl, že vzpomínání na Aleca mu zároveň vykouzlilo úsměv na tváři a vehnalo slzu do očí. Such byl podle něj divoký a plný energie a zároveň opravdový originál.

Alec byl téměř o deset let starší než ostatní členové kapely. Server BBC uvádí, že byl rovněž manažerem klubu Hunka Bunka Ballroom, kde zpěváku Jonu Bon Jovimu organizoval koncerty s bývalou kapelou ještě předtím, než s ním sám začal hrát. V kapele jej nahradil Hugh McDonald. Such se ale se svými bývalými kolegy znovu shledal při příležitosti uvedení kapely Bon Jovi do Rokenrolové síně slávy.

Domů
Sdílet
Diskuse