Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
11. března 2023 15:00
Čas čtení 7:14
Martin Adam Pavlík

Inked Dory: Na Onlyfans modelky se lidé dívají skrz prsty, o sexu je třeba mluvit otevřeně (Rozhovor)

Inked Dory: Na Onlyfans modelky se lidé dívají skrz prsty, o sexu je třeba mluvit otevřeně (Rozhovor)
Zdroj: Refresher/Jakub Ondejka
REFRESHER CLASH OF THE STARS ONLYFANS SEXUALITA
Uložit Uložené
Citlivý obsah
Článek může obsahovat:
  • produkty a služby určené pro osoby starší 18 let
  • sex, nahotu a jiný nevhodný obsah
  • násilí, krev nebo obsah nevhodný pro citlivé povahy
mám nad 18 let (zobrazit obsah)
zpět na hlavní stránkuZpět

Kolik si vydělala díky Onlyfans a proč přijala nabídku na zápas v české organizaci Clash of the Stars? To všechno se dozvíš.

Inked Dory (27) je influencerka a hvězda slovenského Onlyfans. Brzy si vyzkouší novou výzvu. Na čtvrtém turnaji české organizace Clash of the Stars se 11. března popere pod pravidly K1 v pražské hale O2 Universum.

Nepůjde ovšem o klasický duel, ale o zápas dvě na dvě. Spolu s kamarádkou Karinou Pedro bude v kleci zápasit proti Kristal Shine a Denise Ryndové. S Dory jsme si povídali o tom, proč přijala nabídku na zápas, ale prozradila toho mnohem více. Bavili jsme se o Onlyfans, sexu, Slovácích i jejích plánech do budoucna.

O Onlyfans, sexu či lidské sexualitě píšeme pravidelně, podrobně a beze studu. V Refresheru se na tato témata nedíváme skrz prsty. 

Začněme tím nejaktuálnějším, tedy zápasem, který tě čeká v organizaci Clash of the Stars pod pravidly K1 v malých tréninkových MMA rukavicích. Jak k tomu došlo? Chtěla sis něco podobného vždy vyzkoušet, nebo rozhodla čistě suma peněz, kterou ti za zápas nabídli?

Organizátoři hledali soupeřky pro Kristal Shine a Denisu Ryndovou, které se jim samy přihlásily, že by chtěly zápasit, a tak oslovili mě a moji kamarádku Karinu. Začalo to ale tak, že mi napsali pouze zprávu, ve které se mě ptali, jestli bych s nimi nechtěla spolupracovat. Nechápala jsem, v jakém smyslu, tak jsem to ignorovala celý týden, protože jsem si myslela, že půjde o nějakou hovadinu.

Nepřišla ti tedy hned nabídka přímo na zápas?

Ne. Potom jsem ale měla se svým mužem doma debatu o tom, že bych potřebovala v životě něco, co by mě vytrhlo ze stereotypu. Když jsem se dozvěděla, o co organizaci šlo, řekla jsem, že bych do toho šla, ale jedině za adekvátní částku.


Ovšem čím víc jsme se o tom s mužem následně bavili, tím více mě to začínalo lákat a bylo to pro mě tak zajímavé, že mi vlastně bylo už nakonec i jedno, kolik mi nabídnou. Nebylo mi to samozřejmě úplně jedno, ale nešla jsem do toho nakonec jen pro peníze, které za zápas dostanu.

Doporučeno
Jak dosáhnout orgasmu pomocí mačkání stehen? Seznam se se syntribací, netradiční masturbační technikou Jak dosáhnout orgasmu pomocí mačkání stehen? Seznam se se syntribací, netradiční masturbační technikou 20. dubna 2024 8:00

Abychom to upřesnili, nepůjde o klasický zápas, ale o zápas dvě na dvě. Řekla jsi jim ty, aby oslovili i Karin, protože jste kamarádky, s tím, že bez ní do toho nepůjdeš?

Oni nás rovnou dali dohromady, protože věděli, že jsme obě Onlyfans creatorky a zároveň kamarádky, které spolupracují. Dávalo to smysl. Naopak u našich soupeřek to bylo tak, že ony do toho nechtěly jít, pokud do toho nepůjdou spolu. Já bych do toho pravděpodobně šla i sama. Samozřejmě ne sama proti dvěma, ale jedna proti jedné.

Bylo pro tebe rozhodování jednodušší, když jsi věděla, že budeš mít po boku kamarádku?

Je to určitě lepší pocit, neboť víš, že v kleci nejsi sama a můžete si pomoci.

Dělala jsi někdy bojové sporty?

Nikdy.

Poprala ses už v minulosti se ženou?

Ano.

A při jaké příležitosti? Vyhrála jsi?

Vyzkoušej předplatné
za 129
a čti vše bez omezení
Přidej se k předplatitelům
nebo Odemkni článek přes SMS
Pošli SMS na 90211 s textem CLANEK 131701 a dočti tento článek.
Cena SMS za otevření článků je 89 Kč s DPH. Jak to funguje?
Dočti článek do konce za SMS v hodnotě 89 Kč. Jak to funguje?
POSLAT SMS
Čti články bez omezení celý měsíc – předplatné jen za 36 Kč navíc v porovnaní s jedním článkem. Jak to funguje?
POSLAT SMS
Čti bez omezení celý měsíc. Stačí poslat SMS (za 125 Kč). Jak to funguje?
POSLAT SMS

Co se dozvíš po odemčení?

  • Na jakém nejbizarnějším místě měla sex.
  • Kolik díky Onlyfans vydělala peněz.
  • Co nejdražšího si za tyto peníze koupila.
  • Kde pracovala předtím, než se začala plně věnovat Onlyfans.
Domů
Sdílet
Diskuse