Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
21. května 2023 v 13:00
Čas čtení 2:07
Martin Adam Pavlík

The Mother: Dokázala J-Lo na hranici fyzických superschopností naplnit divácké očekávání?

The Mother: Dokázala J-Lo na hranici fyzických superschopností naplnit divácké očekávání?
Zdroj: Netflix
FILMY A SERIÁLY JENNIFER LOPEZ NETFLIX NETFLIX FILMY
Uložit Uložené

Hlavní postavu nedávné neflixovské novinky ztvárňuje Jennifer Lopez, která se jako chladnokrevná elitní vražedkyně snaží ochránit svou dceru za každou cenu. Stojí thriller za zhlédnutí?

Novozélandská režisérka Niki Caro začátkem nového tisíciletí natočila rodinné drama Whale Rider (2002) a za tři roky vstoupila do Hollywoodu silným snímkem North Country. Další drama, tentokrát inspirované skutečnou událostí, se pyšnilo také hvězdným obsazením (Charlize Theron, Frances McDormand, Sean Bean, Woody Harrelson).

Doporučeno
Co si pustit o víkendu: Boží Anthony Hopkins „odchází“ a kočičky ztrácí tajemství na Netflixu Co si pustit o víkendu: Boží Anthony Hopkins „odchází“ a kočičky ztrácí tajemství na Netflixu 19. května 2023 v 16:00

Caro ukázala, že je v tomto žánru jako doma, což potvrdila i srdceryvným životopisným snímkem The Zookeeper's Wife (2017), kde zazářila skvělá Jessica Chastain. Skok k dobrodružně-akčnímu žánru snímkem Mulan (2020) sice nebyl nejhorší, ale minimálně rozpačitý. Bohužel, rozpačitě začíná a končí i její nejnovější akční thriller The Mother.

Jennifer Lopez
Zdroj: Netflix

Holýma rukama nebo s nabitými samopaly

Jennifer Lopez v něm ztvárnila nebezpečnou agentku v utajení, která se zaplete se dvěma ještě nebezpečnějšími a vlivnými muži – bývalým vojákem Adrianem (Joseph Fiennes) a gangsterem Hectorem (Gael García Bernal) – a nechtěně otěhotní. Když odhalí její dlouho důkladně střežené tajemství o spolupráci, obrátí se na FBI a stane se důležitou informátorkou.

Doporučeno
Aftersun: Nejvýraznější loňský debut ti odpoví na všechno, co tě zajímalo o tvých rodičích, ale bál*a ses zeptat Aftersun: Nejvýraznější loňský debut ti odpoví na všechno, co tě zajímalo o tvých rodičích, ale bál*a ses zeptat 18. května 2023 v 11:00

Svou novorozenou dceru se pod tlakem okolností (a FBI) rozhodne dát do pěstounské rodiny, aby vyrůstala v anonymitě, zatímco agentka J-Lo odchází do úkrytu na odlehlou Aljašku. Každý rok dostává alespoň dceřinu fotku, dokud ji FBI nečekaně nekontaktuje se žádostí o schůzku.

Čti na další straně
Článek pokračuje na další straně
Strana 1 z 2
Domů
Sdílet
Diskuse