Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
28. ledna 2024 v 14:30
Čas čtení 0:38
Anna Peclová

Hvězda z 50 odstínů šedi se musela schovávat. Reakce fanoušků na film byly nesnesitelné

ZAHRANIČÍ FILM FILMOVÉ OSOBNOSTI
Uložit Uložené

Představitel Christiana Greye ve filmové sérii Padesát odstínů Jamie Dornan vypověděl v pořadu Desert Island Discs, jak ho reakce na trhák donutily uchýlit se na venkov.

Po reakcích kritiků na jeho výkon v prvním díle Padesát odstínů šedi mu útočiště ve formě prázdného domu poskytla režisérka filmu Sam Taylor-Johnson. Informoval o tom deník The Guardian.

„Schovával jsem se,“ přiznal herec v emotivním rozhovoru, který poskytl tento víkend. Popisuje v něm, jak se se svou manželkou, hudebnicí Amelií Warner, a jejich první dcerou Dulcií skrývali, dokud neutichly první reakce.

Doporučeno
Propletení do preclíku i otvírání vagíny rukama. Vyzkoušela jsem nápadité polohy z Kámasútry. Jaká byla nejlepší? Propletení do preclíku i otvírání vagíny rukama. Vyzkoušela jsem nápadité polohy z Kámasútry. Jaká byla nejlepší? 28. ledna 2024 v 14:00

„Měl jsem za sebou recenze na film The Fall, které mi změnily kariéru, nominace na cenu Bafta a všechny tyto šílenosti… a pak jsem se stal terčem téměř samého posměchu,“ dodává Dornan.

Obrovský úspěch snímku, který byl natočen podle erotického bestelleru spisovatelky E. L. James, dokázal ránu zmírnit, kritika ale byla těžko snesitelná.

„Dokonce i teď, když mám velmi pozitivní recenze na svou poslední práci, se nenajde mnoho těch, kteří by nezmiňovali Padesát odstínů. Hodně z nich je jako: ‚Je skvělý, ale připomeňme si, když skvělý nebyl.‘ Dejte mi šanci!“ popisuje Dornan a dodává, že i přesto role nelituje.

Domů
Sdílet
Diskuse