Neděle 18. 3. 2018 svátek má Eduard

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

Festival Beats for Love oznámil další potvrzená jména. Do Ostravy se podívá i Majk Spirit nebo Vandal

Na přelomu června a července se do Dolních Vítkovic podívá kromě již oznámených jmen i známý Vandal nebo slovenský Majk Spirit.

4. duben 2016, 20:36
4. duben 2016, 20:36

Na přelomu června a července se do Dolních Vítkovic podívá kromě již oznámených jmen i známý Vandal nebo slovenský Majk Spirit.

Čtvrtý ročník tanečního festivalu se ani náhodou, alespoň co se týče počtu návštěvníků, nedá srovnávat s jinými festivaly. Vždyť jen minulý ročník navštívilo slušných 42 000 návštěvníků a zdá se, že rostoucí návštěvnost s letošním ročníkem nezažije změnu.

 

Ještě než si představíme nová jména, je potřeba představit vylepšení, která čekají Love Camp. Největší slabina minulých ročníků by se v tom letošním měla otočit o 180 stupňů. Jde právě o bezpečnost celého prostoru Love Campu, která mnoha návštěvníkům vadila. Love Camp v roce 2016 bude kompletně oplocený, stejně jako je naplánováno i posílení security, a to jak té viditelné, tak i té, která bude v civilu. Ke vstupu do Campu bude navíc potřeba neporušené identifikační pásky.

 

 

 

Další příjemnou novinkou je nonstop stánek s jídlem, pitím a hygienickými potřebami. Poslední novinou je nonstop hlídaná úschovna na cennosti, při níž bude možno dobíjet své mobilní telefony. Kromě nových vylepšení bude zajištěn větší počet sprch, mobilních toalet a žlabů na pitnou vodu.

 

Mezi nově oznámená jména patří kromě již zmiňovaného Majka Spirita i britský Vandal nebo mistrný turntablista DJ Angelo. Mezi další potvrzené účinkující patří kromě jiných Angerfist, Sigma, Eskei83 nebo třeba Prago Union. Pro další jména a veškeré novinky nezapomeň sledovat facebookovou stránku festivalu

 

Festival Beats for Love oznámil další potvrzená jména. Do Ostravy se podívá i Majk Spirit nebo Vandal

 

Pokud se nemůžete festivalu dočkat, můžete také zavítat na jeden z warm upů pod hlavičkou B4L On the Road. Na nich bude také možno zakoupit vstupenky na festival ve zvýhodněných cenových hladinách.

 

Veškeré informace ohledně vstupenek, organizačních záležitostí nebo kontaktních údajů lze nalézt na oficiálních stránkách, a pokud ses už rozhodl se Beats for Love 2016 zúčastnit, můžeš to potvrdit na facebookové události.

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Nejčtenější