Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
6. září 2016 v 13:32
Čas čtení 0:00
Matěj Toman

Festival O2 Ynspirology CON ocení nadějné mladé „ynspirátory“ cenou O2 Ynspy Award

REFRESHER
Uložit Uložené

Ve světě online tvorby vzniká den co den více než 2,5 miliardy GB obsahu, avšak zdaleka ne každý aktér svým obsahem a poselstvím určuje trendy a ovlivňuje veřejnost napříč internetovými komunitami.

V sobotu 10. září 2016 proběhne v Metropoli Zličín festival inspirace O2 Ynspirology CON. Jde o projekt mladých lidí, kteří chtějí svou kreativitou přispět a inspirovat ostatní k tomu realizovat své sny a jít svou vlastní cestou. V rámci festivalu bude představeno více než 30 nejinspirativnějších osobností, které svými aktivitami dnes a denně oslovují především generaci „Y“.

Festival O2 Ynspirology CON navíc může znamenat slibný a raketový začátek pro inspirativní ženy,  muže i týmy. Ve třech kategoriích, a to sice #nejYnspirativnější žena, #nejYnspirativnější muž a #nejYnspirativnější tým, vyhlásí tři vítězné osobnosti odborná porota složená z profesionálů v oblasti digitálních médií, umělecké sféry, tisku i Ynspirology crew. Zasednou v ní například Anna Bartošková z londýnské centrály Google, CEO společnosti TUBRR Petr Sládeček, šéfredaktor časopisu Forbes Petr Šimůnek, autorka VIDEOCLINIC Andrea Hurychová, šéfka českého Googlu Taťána Le Moigne, duchovní otec projektu O2 Ynspirology CON Yemi A.D., tvůrce filmových vizuálních efektů Pavel Kacerle a další.

Ve světě online tvorby vzniká den co den více než 2,5 miliardy GB obsahu, avšak zdaleka ne každý aktér svým obsahem a poselstvím určuje trendy a ovlivňuje veřejnost napříč internetovými komunitami. Nominovat své favority lze až do 6. 9. 2016 na stránkách.

Nominovaným musí být do 30 let, musí být aktivní na sociálních sítích, mít pozitivní vliv na svou komunitu a tvořit vlastní obsah, který není primárně reklamní. Hodnocenými kritérii budou především míra inspirace, kvalita obsahu i formy, originalita i angažovanost a zaujetí publika.

Nominující i nominovaný se navíc zařazují do slosování o vstupenky na festival O2 Ynspirology CON. Přijďte se v sobotu 10. září 2016 nakopnout „ynspirací“ do Metropole Zličín a nechat se strhnout mladými a nadějnými youtubery, umělci, muzikanty a dalšími osobnostmi česko-slovenského onlinu.

Domů
Sdílet
Diskuse