Pondělí 23. 4. 2018 svátek má Vojtěch, Vojtěška

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

Jak probíhá rekonstrukce obchodu s teniskami za plného provozu? (Report)

Přinášíme ti exkluzivní pohled na předělávku jednoho z nejznámějších obchodů s teniskami v našich končinách.

29. březen 2017, 15:40
29. březen 2017, 15:40

Přinášíme ti exkluzivní pohled na předělávku jednoho z nejznámějších obchodů s teniskami v našich končinách.

To, že je pražská prodejna Footshopu od 25. března zavřená, se dozvíš i z letáčku nalepeného při vstupu, ale to, co se děje za zavřenými dveřmi, je pro běžné zákazníky tajemstvím. Jejich prodejna v Česku totiž oslavila loni své druhé narozeniny a jak už určitě dávno víš, mezitím stihli expandovat i na Slovensko. V bratislavských prostorech se tak pravidelně najdou různé teniskové expozice nebo umělecká díla od místních umělců a při pohledu na svůj první stánek se tak rozhodli majitelé o pořádnou revitalizaci.

 

Jak probíhá rekonstrukce obchodu s teniskami za plného provozu? (Report)

 

Zavřít obchod podobných rozměrů na více než týden je doslova nepředstavitelné, ale Footshop zvolil poměrně šikovnou formu, jakou vytěžit ze své rekonstrukce maximum. Na adrese Bubenská 1 tak aktuálně pracují dělníci a malíři na 120 %, ale prodávat tenisky vedle vrtaček, žebříků a věder s barvami se nedá, a tak si na pár dní postavil Footshop vlastní pop-up shop na zakázaném místě. To sice není až tak zakázáno, protože jde o holešovický Forbidden Spot, který sídlí jen o pár metrů vedle od původní adresy. V našich končinách však jde o zcela nevídanou metodu, jak vyhovět svým zákazníkům a zároveň být stále fresh. Dočasný prostor si totiž téměř okamžitě vyzdobili podle svého obrazu a už nyní se tak těšíme na to, jak bude vypadat pražský Footshop v novém kabátě. Níže můžeš vidět pár fotek z předělávky původního obchodu a také pohled do Forbidden Spotu, který je aktuálně plný tenisek.

 

Jak probíhá rekonstrukce obchodu s teniskami za plného provozu? (Report)Jak probíhá rekonstrukce obchodu s teniskami za plného provozu? (Report)Jak probíhá rekonstrukce obchodu s teniskami za plného provozu? (Report)Jak probíhá rekonstrukce obchodu s teniskami za plného provozu? (Report)Jak probíhá rekonstrukce obchodu s teniskami za plného provozu? (Report)Jak probíhá rekonstrukce obchodu s teniskami za plného provozu? (Report)Jak probíhá rekonstrukce obchodu s teniskami za plného provozu? (Report)Jak probíhá rekonstrukce obchodu s teniskami za plného provozu? (Report)Jak probíhá rekonstrukce obchodu s teniskami za plného provozu? (Report)Jak probíhá rekonstrukce obchodu s teniskami za plného provozu? (Report)Jak probíhá rekonstrukce obchodu s teniskami za plného provozu? (Report)Jak probíhá rekonstrukce obchodu s teniskami za plného provozu? (Report)Jak probíhá rekonstrukce obchodu s teniskami za plného provozu? (Report)Jak probíhá rekonstrukce obchodu s teniskami za plného provozu? (Report)Jak probíhá rekonstrukce obchodu s teniskami za plného provozu? (Report)Jak probíhá rekonstrukce obchodu s teniskami za plného provozu? (Report)Jak probíhá rekonstrukce obchodu s teniskami za plného provozu? (Report)Jak probíhá rekonstrukce obchodu s teniskami za plného provozu? (Report)Jak probíhá rekonstrukce obchodu s teniskami za plného provozu? (Report)


Tagy: footshop
Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Diskuse1 komentář
Diskuse je jen pro přihlášené
1 komentář
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
Solange30. březen 2017, 9:12

Co je na tom chvalyhodne. Takto to dokaze doj3bat kazdy.

-5 Odpovědět · Nahlásit
Nejčtenější