Úterý 23. 1. 2018 svátek má Zdeněk

hledej na refresheru

AK jsou zpátky. Poslechni si první společnou skladbu Barracudy a Pastora od vydání Bída & Bolest

Kluci z Azurit Kingdom se po vydání společného alba věnovali primárně sólovým drahám, ale po delší době spojují síly na společné skladbě.

20. říjen 2017, 8:42
20. říjen 2017, 8:42

Česká rapová scéna je v posledních letech velmi členitá a jednotliví interpreti i skupiny si za dlouhá léta působení osvojili svůj vlastní charakteristický styl i zvuk, díky čemuž to mají fanoušci velmi jednoduché. Ti, kteří inklinují k poctivému rapu postaveném na textech, resp. reálných příbězích, si už dávno oblíbili ostravské uskupení Azurit Kingdom. Jejich zatím poslední společné album Bída & Bolest zaznamenalo obrovský úspěch a snad nikdo nepochybuje o tom, že si své postavení Sergei Barracuda a Pastor opravdu zaslouží. Po jeho vydání bylo pro oba interprety přirozeným rozhodnutím vydat se na sólovou dráhu a tvořit po vlastní ose, bez kompromisů a ústupků.

 

Po delší době dnes kluci představují novinku Zmizet, v rámci níž si na své přijdou všichni fanoušci AK. Samozřejmě jsme se dočkali i propracovaného doprovodného vizuálu – jak je již v případě Sergeie a Pastora zvykem. Ještě předtím, než se vrhneme na samotný videoklip, dáváme do pozornosti velkou AK X Tour, která se bude v nejbližších týdnech odehrávat v devíti českých městech a v Bratislavě. Lístky si za zatím zvýhodněnou cenu můžeš zakoupit tradičně na ticketportal.cz.

 

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Zobrazit 2 komentáře
Diskuse
Diskuse je jen pro přihlášené
2 komentáře
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
AldaD20. říjen 2017, 16:06

Nejlepší track od Ej Kej!

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
YEEZY20. říjen 2017, 9:29

Odporné!!!!!!!!

0 Odpovědět · Nahlásit
Odebírej REFRESHER videa