Úterý 24. 4. 2018 svátek má Jiří

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

AK jsou zpátky. Poslechni si první společnou skladbu Barracudy a Pastora od vydání Bída & Bolest

Kluci z Azurit Kingdom se po vydání společného alba věnovali primárně sólovým drahám, ale po delší době spojují síly na společné skladbě.

20. říjen 2017, 8:42

Kluci z Azurit Kingdom se po vydání společného alba věnovali primárně sólovým drahám, ale po delší době spojují síly na společné skladbě.

Česká rapová scéna je v posledních letech velmi členitá a jednotliví interpreti i skupiny si za dlouhá léta působení osvojili svůj vlastní charakteristický styl i zvuk, díky čemuž to mají fanoušci velmi jednoduché. Ti, kteří inklinují k poctivému rapu postaveném na textech, resp. reálných příbězích, si už dávno oblíbili ostravské uskupení Azurit Kingdom. Jejich zatím poslední společné album Bída & Bolest zaznamenalo obrovský úspěch a snad nikdo nepochybuje o tom, že si své postavení Sergei Barracuda a Pastor opravdu zaslouží. Po jeho vydání bylo pro oba interprety přirozeným rozhodnutím vydat se na sólovou dráhu a tvořit po vlastní ose, bez kompromisů a ústupků.

 

Po delší době dnes kluci představují novinku Zmizet, v rámci níž si na své přijdou všichni fanoušci AK. Samozřejmě jsme se dočkali i propracovaného doprovodného vizuálu – jak je již v případě Sergeie a Pastora zvykem. Ještě předtím, než se vrhneme na samotný videoklip, dáváme do pozornosti velkou AK X Tour, která se bude v nejbližších týdnech odehrávat v devíti českých městech a v Bratislavě. Lístky si za zatím zvýhodněnou cenu můžeš zakoupit tradičně na ticketportal.cz.

 

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Diskuse2 komentáře
Diskuse je jen pro přihlášené
2 komentáře
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
AldaD20. říjen 2017, 16:06

Nejlepší track od Ej Kej!

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
YEEZY20. říjen 2017, 9:29

Odporné!!!!!!!!

0 Odpovědět · Nahlásit
Nejčtenější