Sobota 21. 4. 2018 svátek má Alexandra

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

Luxusní bydlení nemusíte vlastnit. Na pražském Smíchově je možné si pronajmout majestátní vilu za 160 tisíc korun měsíčně

Na první pohled pořádně mastná částka, avšak po zhlédnutí nemovitosti možná změníte názor.

4. listopad 2017, 15:00
4. listopad 2017, 15:00

Na první pohled pořádně mastná částka, avšak po zhlédnutí nemovitosti možná změníte názor.

Luxus je věc poměrně diskutabilní, protože pro někoho představuje přísun pitné vody či potřebných léků a pro někoho například bydlení jako vystřižené z hollywoodského filmu. Bohužel, první jmenované skupině lidí pomoci nedokážeme a tak skrze dnešní článek věříme, že potěšíme alespoň fanoušky moderní architektury a designu. Honosná vila situovaná v pátém pražském obvodu totiž patří mezi nejkrásnější stavby, jaké jsme vám kdy ukázali a právem se tak pyšní několika výraznými oceněními.

 

PS - V případě, že disponujete každý měsíc hotovostí ve výši 160 tisíc korun a dané bydlení s pěti ložnicemi vás zaujalo, tak můžete klikat přímo zde.

 


 

Unikátní vila se 130 m² střešní terasou s vyhlídkou na Prahu z dílny architektonického studia de.fakto. Plně zařízený dům s nadčasovým designem nabízí čisté tvary, maximální důraz na detail, špičkové technologie, „neviditelné“ zabudované úložné prostory a prvotřídní kvalitu použitých materiálů a provedení.

 

Vila, pyšnící se oceněním Dům roku 2014, stojí na svažité parcele v prestižní rezidenční čtvrti Malvazinky v Praze 5, obklopené parky a poskytuje naprostý klid a soukromí. Lokalita s velmi rychlou dostupností do centra, pár minut chůze k metru Anděl a nákupnímu centru Nový Smíchov, a také v dosahu Francouzského lycea. - Výstižný popis přímo od exkluzivní realitní kanceláře.

 

„Více podobných nemovitostí najdete na stránce realitní kanceláře Svoboda & Williams.“

 

Zobrazit galerii 16 galeria

 

V případě, že víte i o jiných architektonických nebo designérských studiích z našich končin, které jsou hodné pozornosti širšího publika, tak neváhejte a pošlete nám tip na e-mailovou adresu uvedenou v profilu výše. Děkujeme vám za spolupráci!

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Nejčtenější