Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
19. listopadu 2017 v 15:15
Čas čtení 0:00
Ondřej Jarůšek

KFC představilo vlastní vánoční ozdoby. Místo baněk si mohou fanoušci na stromeček pověsit pochoutky z kuřete

ZAJÍMAVOSTI KFC VÁNOCE
Uložit Uložené

Milovníci proklatě dobrého kuřete, zbystřete. KFC představilo vlastní sadu vánočních ozdob na stromeček.

Světoznámý řetězec s rychlým občerstvením KFC si pro své zákazníky připravil zajímavou novinku, kterou si mohou lidé poněkud neotřelým způsobem zpestřit blížící se svátky. Jedná se o vánoční ozdoby, které místo běžných kulatých baněk dostaly podobu smaženého kuřecího křidýlka, hranolek, kyblíku plného kuřecích stehýnek a nechybí dokonce ani podobizna samotného Colonela Sanderse, zakladatele značky.

Jak informuje britský server The Sun, celá sada exkluzivních ornamentů je momentálně dostupná pouze pro fanoušky z Nového Zélandu, takže pokud jste si na ozdoby začali dělat zálusk i vy, máte bohužel smůlu. Zatím ani není jasné, zda a případně kdy se ozdoby z dílny KFC dočkají rozšíření i do dalších zemí. Minimálně pro letošní se tak budete muset zřejmě spokojit s o něco tradičnější dekorací stromku. Tou ale rozhodně nic nezkazíte.

Domů
Sdílet
Diskuse