Pondělí 16. 7. 2018 svátek má Luboš

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.
zdroj: Logan Paul

Americký youtuber natočil tělo člověka, který spáchal sebevraždu. Osobnosti ho za to kritizují a vzkazují mu, aby shořel v pekle

Americký tvůrce si svou reputaci nenávratně poškodil.

2. leden 2018, 16:26

Americký tvůrce si svou reputaci nenávratně poškodil.

Odborníci i laici neustále každému zdůrazňují, že sebevražda není řešení, ale pokud se už člověk rozhodne předčasně ukončit svůj život, pomoci mu může jen velmi trpělivý a pečlivý přístup. Naneštěstí, ve světě se každý den odehraje množství sebevražd a postupem let získalo několik míst speciální přívlastky kvůli tomu, že si je často vybírají právě sebevrazi.

 

 

Jedním z míst, kde se lidé pravidelně připravují o život, je i japonský les Aokigahara, kde už spáchaly sebevraždu stovky osob a právě do tohoto lesa se nedávno vydal i americký youtuber Logan Paul. Logan byl od počátku kontroverzní osobností, ale svým posledním videem překročil všechny hranice a vysloužil si reakce i nadávky od mnoha známých tváří.

 

Logan plánoval v lese stanovat se svou partou a zřejmě v hloubi duše doufal, že se mu v lese podaří zachytit mrtvého člověka, který spáchal sebevraždu, aby mohl získat ještě větší množství zhlédnutí. To se mu i podařilo, protože v lese objevil tělo muže visící ze stromu, avšak zachoval se nemístné a doslova hloupě.

 


 

Místo toho, aby na tělo upozornil příslušné japonské orgány, jednoduše vzal kameru a začal se u mrtvoly smát, přičemž ji i z relativní blízkosti natočil. Reakce plná smíchu a nemístných poznámek mu nepřišla nevhodná, a proto celé video s hrdostí nahrál na internet.

 

Následně ho však čekaly vzkazy od osobností jako Aaron Paul, Sophie Turner či PewDiePie, kteří mu museli veřejně připomenout, že sebevražda není vtipná záležitost a Logan měl raději celou návštěvu zaměřit na to, jak sebevraždám předcházet. Tvůrce se už stihl i omluvit, ale svou reputaci zřejmě tak brzy nenapraví, protože známé osobnosti vyzývaly jeho fanoušky i k tomu, aby ho přestali sledovat.

 


 


Zdroj: mashable.com Tagy: youtube
Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Diskuse31 komentářů
Diskuse je jen pro přihlášené
31 komentářů
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
Räkkan2. leden 2018, 16:55

Stihol som pozreť to video.
Úprimne ho moc nemusím, ale neprišlo mi to video až také strašné, že by ho (toho vlogera) za to mali zničiť.
Čo sa týka toho "úsmevu" pri tej mŕtvole, nepovedal by som, že by to bol výsmech - skôr obranný mechanizmus k vystresovaniu.

9 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Melonko2. leden 2018, 23:59

Správna reakcia by bola taká, že by to z videa kompletne vystrihol. A ukázal trocha rešpektu, nie len k danému človeku, ale aj jeho rodine. O tom že ho pozerajú deti(8-16 rokov) radšej ani nehovorím. A ďalej, tu mŕtvolu dal do náhľadu videa a dal svojmu videu patričný názov aby si to ľudia zo zvedavosti pozreli. Podľa mňa si kritiku jednoznačne zaslúži.

6 Odpovědět · Nahlásit
avatar
BenjaminM2. leden 2018, 17:56

PewDiePie povie Nigga vo videu a svet sa ide zblaznit vsetci ho chcu ukamenovat
Logan Paul spravi za den 100x viac debilin a kazdy je s tym v pohode a YouTube mu neda ani warning? Ten uz davno mal mat zablokovany kanal na YT

9 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Pavel Urbánek3. leden 2018, 14:25

Tak to já se toho autora zastanu. Sice jím opovrhuji jako každým jiným youtuberem, ale tohle si nezasloužil. Když se oběsíte na stromě, tak trochu s tím musíte počítat, že si vás nějaký pako natočí a dá na youtube. A proč by to koneckonců neměl udělat? Vy, jakožto oběšenec jste mu, jako nálezci ,způsobili trauma do konce života. Ten oběšený je ten sobec, který zarmoutil pozůstalé, vyděsil nálezce, rezignoval na snahu pomáhat lidem a sobecky si vyřešil pouze svůj problém.

7 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Jurča Stanislav4. leden 2018, 18:55

To co tady meleš je úplná kravina, jednak daný jůtuber rozhodně nebyl "vyděšený nálezce", on tam byl přeci proto aby nějakého mrtvého nalezl. To že se někdo oběsí na stromě nikoho neopravňuje k takovému činu. Zesměšňovat mrtvého, ať už odešel jakýmkoliv způsobem je prostě prasárna a kdo to udělá je jednoduše kokot.

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Pavel Urbánek4. leden 2018, 21:33

Je možné, že jsme se nepochopili. Je možné, že váš pohled na svět je omezený anebo jste možná pouze hodný staromilec. Ovšem co se týče youtubera, možná je to mladý pako toužící po slávě, ale ten výjev ho bude budit do konce života, to mi věřte. A ohledně oběšence, mám ho ctít za to, že se rozhodnul pomáhat lidem a šířit kolem sebe radost? Protože to jsou věci, za které si lidí můžete vážit. Ovšem počkat, momentík, on nikomu nepomáhá a žádnou radost nešíří, on pouze visí. Ne, že bych mu přál, aby si ho lidé chodili točit, ale na druhou stranu opravdu je natočený člověk, který dobrovolně skončil život takový problém, když si vzpomenete, čím nás každý večer krmí Nova? Američané jsou dost pokrytci, tak doufám, že vy pokrytec nejste ;-)

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Hahane11. leden 2018, 17:58

nehnevaj sa, ale keby si zil v Japonsku alebo sa naozaj do hlbky rozpraval s nejakym Japoncom, tak by si pochopil, ze casto jedine riesenie situacie, je si to proste hodit. Nevies si predstavit ako jednoducho a kvoli akym nezmyslom tam clovek moze byt uz navzdy odpisany.

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Stomvous3. leden 2018, 22:12

asi by se vám nelíbilo když by se někdo natáčel zemřelého člena vaší rodiny npř. při autonehodě takové lidi co nad tímto mají potřebu onanovat bych veřejně kamenoval!

-1 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Pavel Urbánek3. leden 2018, 22:45

Jenže on to nebyl zemřelý člen rodiny při autonehodě, žeano, ale člověk, který se mohl svobodně rozhodnout tam neviset a tudíž se nenechat natáčet štábem nablblých Amíků. A o tom rozdílu já mluvím.

1 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Vít Rus3. leden 2018, 18:01

Přesně moje slova.

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Jan Dostalík5. leden 2018, 0:28

Že by se nějak vyloženě tlemil se říct nedá nějaké to podivné pousmání je normální reakce, kterou kdokoliv z nás někdy má, když se mu nějaká věc zdá dosti bláznivá, že ji sám nemůže uvěřit čili nejde zde o mimický projev výsměchu . Spíše by mě vadilo to, že se na tom místě chová jako idiot a nedodržuje nějakou tu pietu. To spíše ta borka vedle něho se v jednu chvíli pitomě řehotala, že si musela zakrýt rukou obličej.

1 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Pavel Urbánek3. leden 2018, 22:43

Jenže on to nebyl zemřelý člen rodiny při autonehodě, žeano, ale člověk, který se mohl svobodně rozhodnout tam neviset a tudíž se nenechat natáčet štábem nablblých Amíků. A o tom rozdílu já mluvím.

1 Odpovědět · Nahlásit
avatar
harzhammer3. leden 2018, 14:42

Zdravím, nejprve na úvod: nejsem příznivce nějakých Youtuberů, kdejakých fejsařů a tvíťáků, stejně jako se mi příčí, ač je to moderní trend doby, kdy se kde jaká zhovadilost řeší na sociálních sítích. Ať jsou to výplody politiků, kteří řeší situace ohledně světovládcovství, nebo to, jakou kdo měl ráno stolici. Připadá mi, že hodně lidí, kteří se stali závislí na kdejaké debilitě, jsou sami příznivsi ne youtube, ale Chocholouška.
A co se týče tohoto příspěvku. Při pouhém shlédnutí mi nepřipadlo, že by se zmíněný youtuber smál něčemu vědomě, spíše to byl obranná pźa. Jediný, kdo se tam směje na plnou pusu porcelánových zubů, je ta dívka, co jim dělá stafáž. A nějaké kometáře rádoby celebrit jsou bezpředmětné. Sami dělají a házejí na tube taky pěkné zhovadilosti. Co se taky divit, stačí se podívat, jakého kabrňáka mají u nich doma prezidenta. Takže jak se píše dole, yo youtuber = erchtkretén

1 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Pavel6663. leden 2018, 18:12

Mě to příde celý nahraný jelikož mě příde nepravděpodobný,že by se při oběšení neuvolnily svěrače a on měl suchý kalhoty.

1 Odpovědět · Nahlásit
avatar
bOuNcEr3. leden 2018, 23:42

presne, ani sa nekýval na tom lane, môže to byť nahrané

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Jakub Sítník4. leden 2018, 15:41

Proc by se mel kyvat xD je obeseny, ne na houpacce.

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Halušáček Juroušek4. leden 2018, 23:21

No boooze... Mestem zdegenerovani americti hejsci videli obesenyho a zcasti se strachy pos.ali a jedno jelito se smalo... Vedi kulovy o zivote.... Jsou sami IT, fitnes ap. Kravoviny a das jim vyvrhnout srnce a pob..lejou se u toho... Opravdu degenerace lidstva v primem prenosu...

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Stomvous3. leden 2018, 22:08

Existuje nějaká pieta, takto znevážit krok člověka který dobrovolně odešel na věčnost je zrůdnost toho nejrubšího zrna. Jak si lidé mohou vážit živých když si nedokáží vážit mrtvých.

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Irreparabilis Hostis5. leden 2018, 9:13

blbost některých lidí opravdu nezná mezí......

-1 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Frend Frend4. leden 2018, 11:44

Youtuber? To je samostatný živočišný druh, takže v pořádku. Vždyť se na těch mrtvolách živí i jiná zvěř a havěť a všichni to pokládají za normální, tak proč by se neživil youtuber? Vždyť jsou to magoři.

-1 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Lukáš Končesky3. leden 2018, 22:02

Nevím zda je to skutečné, ale přijde mi to trochu vic mimo jit natačet jak se v lese v Japonsku objesí člověk ten co to natačel by se měl honě nad sebou zamyslet nad vastní blbostí , co vic dodat ......

-1 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Klara Babulkova3. leden 2018, 22:08

objesí???! wtf....

-1 Odpovědět · Nahlásit
avatar
veš4. leden 2018, 9:49

Je to parazit nic víc lidská debilita made in USA

-2 Odpovědět · Nahlásit
avatar
medino2. leden 2018, 20:29

Cisty nefalsovany ko.kot s hodnotami nizsimi ako vysusene hovno

-2 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Ondraa74. leden 2018, 18:02

kamarádce, rozmysli si nejdříve co napíšeš.. to co si napsal taky není moc inteligentní, navíc.. viděl si to video? to co je popsáno v tomhle článku není zase tak pravda.. ověř si příště informaci tupče

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
medino5. leden 2018, 11:13

Omdraa7... Ty si presne jeden z tych imbecilov, ktory bude obhajovat taketo pic.oviny, aj keby na tom strome vysel tvoj tatko, ...hlavne ze su z toho lajky s subs. Lutujem ta.

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
omnus omikron3. leden 2018, 17:52

Natáčet mrtvého je hnus zabijte no a natočte ho

-2 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Ondraa74. leden 2018, 17:59

počkat, píšeš že je to hnus natáčet někoho mrtvého? tak proč pak píšeš ať ho zabiji... už to je blbý, natož aby ho pak natáčeli.. navíc ten člověk si to vybral sám, že tam takhle skončí, příště si rozmysli co píšeš

1 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Pedro3. leden 2018, 12:51

Retard v čepce snad od teletubies......, k čemu ten trubkař je užitečný, video o hovnu....

-3 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Miroslav Riessner3. leden 2018, 12:27

Co youtuber, to kretén - tenhle par excellence... :-/

-4 Odpovědět · Nahlásit
avatar
TvojaBabka2. leden 2018, 21:46

Ten chlapec je čistý debko - jožo pročko 21. storočia

-4 Odpovědět · Nahlásit
ZOBRAZIT DALŠÍ KOMENTÁŘE
Záleží nám na soukromí čtenářů. I z toho důvodu ti poskytujeme detailní informace o tom, jak využíváme soubory cookies a jiné technologie zabezpečující správné fungování a vývoj stránky. Pro víc informací si přečti naše Zásady ochrany osobních údajů , kde najdeš, jak používáme soubory cookies, případně se seznam s Podmínkami užívání portálu platnými od 24. 5. 2018. Zpracování cookies můžeš zabránit nebo změnit své preference v nastaveních internetového prohlížeče. Pro detailnější nastavení klikni na víc možností níže.
Upozornění na právo nastavení ochrany osobních údajů na Refresheru

Vzhledem k existujícím i chystaným změnám v zákonech ti dáváme možnost detailního nastavení zpracování osobních údajů a preferencí spojených s jejich zpracováním.

Přečti si možnosti, posuň zobrazení níže, nastav si své preference a klikni na tlačítko Souhlasím, když budeš chtít pokračovat na Refresher. Soubory cookies jsou důležitou součástí technologie v tvém prohlížeči. Jsou natolik důležité, že je budeme muset použít pro zapamatování si toho, že jsi toto okno potvrdil/a, v opačném případě bychom ti ho museli zobrazovat znovu a znovu.

Údaje, které zpracováváme, když používáš Refresher
Ze strany Refresheru sbíráme tyto osobní údaje:
 • Když navštívíš Refresher, uchováváme informace o tom, které články sis přečetl, identifikátory zařízení a prohlížeče, část IP adresy nebo IP adresu v případě přihlášení, soubory cookies a polohu.
 • Při přihlášení do účtu e-mailovou adresu.
Proč sbírá Refresher tyto údaje:
 • Ke zlepšení kvality našeho webu a vývoji nových webových služeb.
 • K provádění analýz a měření s cílem pochopit, jak je náš web využíván.
 • K tomu, abychom nezobrazovali obsah, který jsi už viděl.
 • Pro zobrazování přizpůsobeného obsahu, jako jsou například relevantnější články.
 • Pro schopnost identifikovat tě jako uživatele při přihlašování do svého účtu.
Sbíráme údaje pro partnery a reklamní sítě:
 • Identifikátory zařízení a prohlížeče, část IP adresy, soubory cookies a poloha.
Proč sbíráme tyto údaje pro partnery, třetí strany a reklamní sítě:
 • K tomu, aby mohli fungovat a zobrazovali relevantnější a užitečnější reklamy.
Seznam reklamních sítí a nastavení reklam

Nevyhnutelné osobní údaje – cookies – pro zobrazování reklam sbíráme pro následující společnosti:

Google (Google Ireland, 3RD FLOOR ,GORDON HOUSE ,BARROW STREET, Dublin, ID: 368047)
formulář kontakt v souvislosti s osobními údaji >

AdForm (AdForm Aps,Wildersgade 10B, 1. Sal., DK-1408, Copenhagen, Denmark, ID: 26434815)
kontaktní údaje pro nejbližší pobočku >

Seznam (Seznam.cz, a.s, Radlická 3294/10, 150 00, Praha 5, 26168685)
kontaktní údaje pro nejbližší pobočku >

 

Možnost vypnout si personalizování reklam a sbírání osobních údajů pro jednotlivé partnery:

Upravit nastavení typů reklam Google - personalizování od společnosti Google

Upravit nastavení typů reklam AdForm - personalizování od společnosti AdForm

 

Svá nastavení pro všechny ostatní reklamní sítě, i ty, které na Refresheru nenajdeš, si můžeš prohlédnout na stránce youronlinechoices.com/uk/your-ad-choices

Měření a analýza návštěvnosti

Google, Služba Google Analytics (Google Ireland, 3RD FLOOR ,GORDON HOUSE ,BARROW STREET, Dublin, ID: 368047)

Vlastníci webových stránek používají ke zlepšení funkčnosti svých stránek údaje shromážděné službou Google Analytics. Shromážďování údajů můžete deaktivovat tak, že si stáhnete a nainstalujete doplněk pro svůj prohlížeč.

Stáhnout doplněk pro prohlížeč

Gemius (Gemius s.r.o. Na Výsluní 201/13 100 00 Praha 10 Česká republika)

Společnost Gemius podobně jako služba Google Analytics vyhodnocuje a měří návštěvnost na některých webových stránkách. K měření využívá Cookies, které si můžeš deaktivovat ve svém prohlížeči.

Hotjar (Hotjar Limited, company number C 65490, Level 2, St Julian’s Business Centre, 3, Elia Zammit Street, St Julian’s STJ 1000, Malta)

Hotjar využíváme k analýze návštěvnosti a chování uživatelů. Vytváří nám mapu aktivity návštěvníků, a to na webových stránkách, které vizualizuje a vyhodnocuje. Tyto informace nejsou sbírány vždy, nikde nejsou spárovatelné s aktivitami uživatelů a není tedy možné identifikovat jednotlivce, ale Hotjar ti může nastavit soubory cookies.

Ovládací prvky související s prohlížečem

Nastavení souborů cookies

Soubory cookies jsou životně důležitou součástí technologie ve vašem prohlížeči a slouží ke zlepšení prostředí při používání internetu.

Pokud například na určitém webu nastavíte předvolený jazyk, soubory cookies pomohou prohlížeči zapamatovat si tuto volbu. Některé nebo všechny soubory cookies můžete též zablokovat, to ale může vést k narušení fungování některých funkcí na internetu.

Mnoho webů například vyžaduje zapnuté soubory cookies, když se chcete přihlásit.

Zásady ochrany osobních údajů
Další informace o tom, jak Refresher používá cookies ke zlepšení služeb
 • Přihlašování – pro účely přihlašování potřebujeme tvoji e-mailovou adresu.
 • Přizpůsobení – pro zjištění toho, co tě zajímá, vytváříme tvůj unikátní profil. Pokud nějaké informace posbíráme, najdeš je ve svých nastaveních soukromí a profil můžeš upravit, změnit nebo celé personalizování vymazat.
Jak změnit nastavení zpracování osobních údajů?

Pokud změníte názor, kdykoliv můžete tyto údaje změnit na adrese https://refresher.cz/nastavenia/sukromie.
Pokud toto okno nechceš vídat, když nás navštívíš z jiného zařízení nebo prohlížeče, přihlas se a tvé preference si zapamatujeme.