Čtvrtek 22. 2. 2018 svátek má Petr

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.
zdroj: pexels.com

Bohatí Londýňané budou dobrovolně přispívat na lidi bez domova. Obyvatelé Westminsteru mají všechno, včetně laskavého ducha

Jedna z nejbohatších londýnských čtvrtí překvapila šlechetným gestem.

12. únor 2018, 17:00

Jedna z nejbohatších londýnských čtvrtí překvapila šlechetným gestem.

Pomáhat lidem v nouzi rozhodně není v dnešní uspěchané době nijak samozřejmé. Mnozí z nás buď nemají dostatek prostředků, které by dokázali situaci zlepšit, jiným zase chybí zájem. Obyvatelé londýnské čtvrti Westminster nedávno dokázali, že jim nechybí ani jedno.

 

Jedná se o jednu z vůbec nejbohatších čtvrtí hlavního města a místní obyvatelé jsou ochotni využít peníze i k veřejným účelům a projektům, které se zabývají těmi nejchudšími. Společně se tedy k městské radě vyjádřili, že by chtěli do společného fondu přispívat více peněz. Ta se na ně obrátila s nabídkou dobrovolné daně ve výši asi 24 000 korun. Peníze by měly být využity mimo jiné na podporu mladých a studentů, lidí bez domova a těch, kteří se cítí osaměle. 

 

Bohatí Londýňané budou dobrovolně přispívat na lidi bez domova. Obyvatelé Westminsteru mají všechno, včetně laskavého ducha

 

K iniciativě nejvyšší dobrovolné daně se vyjádřilo na 400 obyvatel čtvrtě Westminster. Jejich přáním bylo zaujmout společnými silami postoj, že jim osud jejich sousedství není lhostejný. „Výsledek našich konzultací odráží laskavý a velkorysý duch obyvatel Westminsteru,“ komentuje radní Nickie Aiken. My takovému šlechetnému přístupu rozhodně fandíme a přejeme si, aby nebyl jediným, o kterém budeme slýchat. 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Diskuse1 komentář
Diskuse je jen pro přihlášené
1 komentář
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
VedToSomJa20. únor 2018, 18:08

To sa na SK nemože nikdy stať.

0 Odpovědět · Nahlásit
Odebírej REFRESHER videa
Nejčtenější