hledej na refresheru

Chceš dostávat notifikace i na tomto zařízení?
Refresher
1
Ondřej Jarůšek
13. prosinec 2018, 20:29

FCK THEM oznamuje spolupráci s Universal Music!

Známý domácí label spojil síly s velký hráčem na poli hudebního průmyslu, kterým není nikdo jiný než společnost Universal Music.

Ondřej Jarůšek
13. prosinec 2018, 20:29
Sdílet
Uložit Uložené
Sdílet Sdílet článek

Jeden z nejúspěšnějších československých new wave labelů FCK THEM oznamuje zahájení spolupráce s největším hudebním vydavatelstvím Universal Music. I když FCK THEM existuje teprve čtyři roky, stačil si vydobýt silnou pozici na domácí i celosvětové scéně.

 

Label objevil například jednoho z aktuálně nejúspěšnějších umělců na světě – „duhového“ rapera 6ix9ine, který pod FCK THEM vydal přelomový singl GUMMO, který si k dnešnímu dni na YouTube připsal přes 317 milionů zhlédnutí.

 

Vedle 6ix9inena je další velkou rybou v katalogu rapper Trippie Redd, jehož nejúspěšnější singl Poles1469 vyšel rovněž pod křídly FCK THEM a na YouTube překonal hranici 125 milionů zhlédnutí.

 

Samotný youtubeový kanál labelu má aktuálně přes 1,2 milionu odběratelů, a řadí se tak mezi největší hiphopové platformy na světě.

 

 

Kromě akvizice ze zahraničí, která pochází převážně ze Spojených států, se label zaměřuje na lokální scénu. Mezi umělce FCK THEM tak patří etablovaní slovenští new wave umělci Gleb, Samey, Dalyb a Zayo ze známého uskupení Haha Crew. Právě poslední zmiňovaný, Zayo, a jeho debutové album Navždy mladý je prvním projektem, na kterém FCK THEM a Universal Music pracují společně.

 

„Aktuální vliv new wave umělců a raperů na streaming je fenomenální. Tato scéna streamingu naprosto neohroženě kraluje a je nám obrovskou ctí, že spojujeme síly s jejím předním zástupcem – labelem FCK THEM, kterému poskytneme naše digitální, marketingové a distribuční know-how a společně se tak pokusíme dostat vydávané projekty na novou mainstreamovou úroveň, tak jak se tomu ve světě již poslední dva roky děje,“ komentuje spolupráci umělecký ředitel Universal Music Jiří Kouba.

 

Šéf a zakladatel FCK THEM Yaksha ke spolupráci dodává: „Nemáme v plánu usnout na vavřínech a nadále pracujeme na našem růstu. Je skvělé, že jeden z největších hráčů v hudebním světě nám pomáhá naši práci dostat na místa, kam jsme ještě nedosáhli a učí nás se orientovat v hudební mašinérii. Aktuálně jednáme s jedním z nejzásadnějších rapových labelů na světě ohledně spolupráce s naší vydavatelskou činností v USA, o to víc jsme radši, že nám na Slovensku i v Čechách dělá Universal Music ‚staršího' bratra“.

 

Nové album Zaya Navždy mladý, na kterém hostuje kupříkladu Ego, Yzomandias, Dalyb a Samey, vychází právě dnes, tedy 13. prosince, a to na všech digitálních platformách pod hlavičkou FCK THEM ve spolupráci s Universal Music.

Upozornit na chybu. Pokud jsi našel nedostatek v článku nebo máš připomínky, dej nám vědět.
Sdílet
Uložit Uložené
Sdílet Sdílet článek
News
Pátek 22. 1. 2021
19:03
Na zastávce na Břeclavsku došlo ke krvavé řeži. Muž zaútočil nohou od stolu, hrozí mu až 10 let. Na zastávce na Břeclavsku došlo ke krvavé řeži. Muž zaútočil nohou od stolu, hrozí mu až 10 let.
19:00
Už ses připojil na Clubhouse? Na nové sociální síti, která v Česku zažívá boom, se komunikuje pouze hlasem. Už ses připojil na Clubhouse? Na nové sociální síti, která v Česku zažívá boom, se komunikuje pouze hlasem.
18:01
Nepál nechá odpadky z Everestu přeměnit v umění. Bude symbolizovat obrovské znečišťování hory. Nepál nechá odpadky z Everestu přeměnit v umění. Bude symbolizovat obrovské znečišťování hory.
17:22
Conor McGregor se vrací do UFC už tento víkend. Kde a kdy si můžeš zápas prohlédnout? Conor McGregor se vrací do UFC už tento víkend. Kde a kdy si můžeš zápas prohlédnout?
Dostávej nejlepší obsah mailem
Nestíháš všechno sledovat? Pošleme ti do schránky nejčtenější a nejlepší obsah.
Žádný spam. Kdykoli se můžeš z odběru odhlásit.
Posílat e-mail
Nejčtenější
Domů
Sdílet
Diskuse
Hledat
Více
Zapni upozornění a už ti nic neunikne!

Chceš vědět, co se děje, a mít přehled? Dostávej upozornění o nejžhavějších zprávách na Refresheru.

(Příklady: Hořel Notre Dame, Zemřel Mac Miller, Trailer na Avengers)
(Příklady: Sagan skončil první, Nový zákon s vlivem na moderní lidi, Dnes nás čeká zatmění slunce)
Pokud chceš, abychom ti poslali téměř všechny novinky, vyber tuto možnost.