Přepnout do nočního režimu
Přepnout do denního režimu
Úterý 17. 9. 2019 svátek má Naděžda, Naďa

hledej na refresheru

Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.
Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.
Musíš být přihlášený/á, abys mohl/a uložit článek.
Nepodarilo sa uložiť zmeny. Skús sa nanovo prihlásiť a zopakovat akciu.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
1
Uložit na později.
Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.
Tech - Hry
1
Dominik Vetrák
12. červen 2019, 8:37

Zaklínače 3 si zahraješ i na Nintendo Switch!

Další velký port na geniální konzoli od Nintenda. Má to však velké ale.

Dominik Vetrák
12. červen 2019, 8:37

Nintendo na letošní E3 předvedlo nejlepší konferenci ze všech vystavovatelů, a to měl jejich direct jen 40 minut. Přinesli gameplay pro mnohé své očekávané hry, odhalili několik novinek (včetně pokračování pro The Legend of Zelda: Breath of the Wild), porty od jiných vydavatelů, indie záležitostí či skvěle vypadající exkluzivní tituly. Switch je geniální konzole, pro kterou vychází stále více her a po dnešní prezentací je jasné, že vyhrála i celou E3.

 

 

Mnohé potěšilo i oznámení spekulovaného portu Witcher 3. Má to však háček. Hra vyvíjená především pro PC, Xbox One a PS4, na kterých běží fakt nádherně, prostě musela učinit velké oběti. Aby běžela na Switchi, který je s hardwarovými možnostmi daleko pod svými kolegy z aktuální generace konzolí, musela výrazně downgradovat grafiku a zřejmě několik dalších technických aspektů.

 

Zobrazit galerii 7 galeria

 

I proto nám zřejmě direct neukázal hru v pohybu a video tvořily cutscény s pár záběry na gameplay, kde se postavy nehýbaly rychle. V redakci budeme velmi překvapeni, pokud si hra udrží 30 fps bez pádů, které by zničily zážitek z hraní. Už tak tento port vypadá skutečně otřesně. Zbývá doufat, že na něm pracuje nějaké externí studio a CDPR kromě Cyberpunku tak maká na novém Zaklínači. Ten se už však s jistotou na Switch nedostane, protože vyjde na next-gen konzole.

 

The Witcher 3: Wild Hunt vyjde na Nintendo Switch na podzim tohoto roku s oběma datadisky a všemi DLC. Přesné datum ani cenu zatím neznáme. Hra sice nevypadá velmi pěkně, jde o tak trochu neuvěřitelný port. Kdokoliv za ním stojí, zaslouží si velký potlesk. Nedokážu si však představit, kdo si Witcher koupí právě na Switch. Pokud si ho někdo chce užít poprvé, měl by sáhnout po kterékoliv jiné verzi, no a pokud ho již někdo prošel, dát si to znovu v takovém kabátku je všechno, jen ne lákavé. Zvědaví jsme i na velikost samotné hry a délku loadingů.

 

Ohodnoť článek
4
Sdílej článek
Hodnocení tohoto článku je dostupné jen s aktivním předplatným REFRESHER+.
Předplatit
Zrušit
Při hodnocení článku nastala chyba. Zkus se nově přihlásit a znovu ohodnotit článek.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK

NAHORU
Jako neregistrovaný jsi tento měsíc přečetl už 1/40 článků. Přihlas se pro neomezený přístup. Jako neregistrovaný jsi přečetl už 1/40 článků za měsíc. PŘIHLÁSIT / REGISTROVAT PŘIHLÁSIT
Nejčtenější