Přepnout do nočního režimu
Přepnout do denního režimu
Středa 15. 7. 2020 svátek má Jindřich

hledej na refresheru

Chceš dostávat notifikace i na tomto zařízení?
Sport - Slovensko
4
Ondřej Jarůšek
24. květen 2020, 11:04
Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.

Šílené rvačky a tvrdé KO. Oktagon Underground 2 přinesl další úžasné zápasy v kleci

Jak vypadal druhý turnaj projektu Oktagon Underground?

Ondřej Jarůšek
24. květen 2020, 11:04
Šílené rvačky a tvrdé KO. Oktagon Underground 2 přinesl další úžasné zápasy v kleci
Zdroj: Oktagon MMA
Musíš být přihlášený/á, abys mohl/a uložit článek.
Nepodarilo sa uložiť zmeny. Skús sa nanovo prihlásiť a zopakovat akciu.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
4
Uložit na později.
Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.

Před týden ve velkém stylu odstartoval projekt Oktagon Underground a včera večer na něj organizace Oktagon MMA navázala další skvělou show. Na diváky čekalo celkem 12 zápasů, které přinesly tvrdé 3kolové bitvy, ale i několik ukončení před limitem. Viděli jsme jak mladé talenty, tak i starší zkušené bojovníky a jako vždy bylo o senzační podívanou postaráno. Pojď se tedy s námi podívat, jak celá akce probíhala.

 

Nový článek
Zdroj: Oktagon MMA

Zápasovou kartu turnaje otevřel duel mezi Jacobem Mikulou a Nikolasem Krivákem, dvěma mladými talenty slovenské scény. Ti se hned na začátek večera postarali o ostrou a vyrovnanou bitvu se stupňovaným tempem. Ani 3 kola vítěze nepřinesla, a tak se vůbec poprvé v rámci projektu Oktagon Underground přistoupilo k extra roundu, v němž se už muselo rozhodnout o vítězi. Tím se nakonec podle rozhodčích stal 3:0 na body Nikolas Krivák, který tak postoupil do semifinále pyramidy do 70 kilogramů.

 

NAČÍST ČLÁNEK BEZPLATNĚ
Předplať si REFRESHER+ a získej další výhody

Tento článek dočteš bezplatně, ale s předplatným REFRESHER+ získáš přístup k více než 1081 zamknutým článkům a dostaneš další benefity.

VYZKOUŠET BEZPLATNĚ
Kdykoli ho jednoduše zrušíš
Upozorníme tě 2 dny před první platbou
První týden 0 Kč, potom 99.00 Kč měsíčně
S REFRESHER+ můžeš číst i tyto články
Recenze: Ghost of Tsushima je nejkrásnější hrou této generace. Jako samuraj se nebudeš moci odlepit od ostrova plného MongolůRecenze: Ghost of Tsushima je nejkrásnější hrou této generace. Jako samuraj se nebudeš moci odlepit od ostrova plného Mongolů
Natáčení klipu s Yzomandiasem, obří show a 74 úžasných zápasů. Bojovníci Oktagonu Underground promluvili o unikátním turnajiNatáčení klipu s Yzomandiasem, obří show a 74 úžasných zápasů. Bojovníci Oktagonu Underground promluvili o unikátním turnaji
Kam se poděli Mr. Shontey, zawy, Mancini14 nebo Česká bomba? Zjistili jsme, co dělají první velcí čeští youtubeři, kteří už netočíKam se poděli Mr. Shontey, zawy, Mancini14 nebo Česká bomba? Zjistili jsme, co dělají první velcí čeští youtubeři, kteří už netočí
VÍCE

V druhém zápase poměřili síly 90kiloví borci Lukáš Eliáš, svěřenec Attily Végha, a Adrián Bartl, zkušený bojovník v thajském boxu a K-1. První z jmenovaných se v této bitvě postaral o velké překvapení večera, když proti daleko zkušenějšímu Bartlovi předvedl zcela suverénní výkon a nakonec si odnesl zasloužené vítězství 3:0 na body. Krásná práce.

 

Nový článek
Zdroj: Oktagon MMA

Snadné rozhodování měli bodoví sudí i v následujícím zápasem. Ten patřil dalším bojovníkům ve váze do 70 kilogramů – Tomáši Drábikovi a Michalu Zátorskému, 12násobnému mistru Slovenska v boxu. Zátorskému se povedlo v zápase jasně dominovat, úspěšně si na konto připsal několik take-downů a svého soupeře poslal i do počítání. Konec před limitem sice boj nepřinesl, atraktivní podívanou však ano a o výhře 3:0 na body pro Zátorského nemohlo být pochyb.

 

Pro fanoušky Oktagonu MMA zřejmě dobře známý Samuel Daňko se utkal s mladším, avšak nadmíru zkušeným Jurajem Tuturou. První kolo nabídlo tah na jednu bránu, kdy se Daňkovi v podstatě nepovedl žádný signifikantní úder a měl co dělat, aby vůbec přežil neutichající tlak soupeře. Podle stejného scénáře se začalo odehrávat i druhé kolo, ve kterém se Daňko dostal hned dvakrát do počítání. Roh Samuel Daňka se proto správně rozhodl zápas zastavit, převaha Juraje Tutury totiž byla drtivá. Stali jsme se tedy svědky prvního ukončení před limitem a takřka bezchybného výkonu Tutury.

 

Nový článek
Zdroj: Oktagon MMA

Zápasu Denise Farkaše se Samuelem Liškou předcházela menší slovní přestřelka na sociálních sítích. Farkaš dokonce sliboval, že se s Liškou vypořádá hezky stručně. K tomu sice nakonec nedošlo, ale po 3 kolech si „Wlk“ z Handlové odnesl výhru 3:0 na body. Nutno však podotknout, že Liška podal dobrý výkon a nikoho by zřejmě nepřekvapilo, kdyby po časovém limitu přišel na řadu extra round. V pyramidě do 80 kilo se ovšem posouvá dále zkušený postojář Denis Farkaš, který si připsal další cenný skalp.

 

Roman Paulus a Marco Novák fanouškům nabídli relativně vyrovnanou bitvu, u které se z pohledu diváka do posledních chvil zdálo, že by mohlo opět dojít na extra round. Doboví rozhodčí však zápas viděli jasně. Vítězství 3:0 na body si odnesl Marco Novák, zástupce bratislavského Hanuman gymu.

 

 

Do sedmého zápasu nastoupil ve 4 profesionálních MMA zápasech neporažený Vlasto Čepo, partner bojovnice Lucie Krajčovič, a Patrik Jevický, který v minulosti nastoupil třeba i proti Makhmudu Muradovi. Bojovníci se v této bitvě postarali o naprosto zběsilou pěstní přestřelku, po které Čepo dostal Jevického 3krát během prvního kola na zem do počítání, což podle pravidel Undergroundu znamená konec. Na tuto neuvěřitelnou podívanou se bude zřejmě ještě dlouho vzpomínat.

 

Nový článek
Zdroj: Oktagon MMA

Osmá bitva sice další ukončení před limitem sice nepřinesla, krásný boj však ano. Denis Tripšanský dokázal v zápase proti Leonardu Spišskému lépe prosadit svou taktiku a po velkou většinu času dominoval. Ve druhém kole poslal Denis svého soupeře dokonce do počítání tvrdým Superman punchem. V závěru třetího kola se začaly pomyslné misky vah jemně vyrovnávat, to už ale bylo pozdě. Denis Tripšanský předvedl skvělý výkon a jeho výhra 3:0 na body byla zcela zasloužená.

 

Jednou z hlavních hvězd večera byl slavný slovenský bojovník Ronald Paradeiser, jehož soupeře se stal Milan Kratochvíla. Tempo celého hned od prvního kola jednoznačně udával Paradeiser, který svého soupeře k žádné nebezpečné kombinaci nepustil prakticky po celou dobu zápasu. Během tří kol nasbíral nespočet take-downů, prokázal senzační připravenost a jeho výhra 3:0 na body byla už jen třešničkou na dortu. Rony tak jasně potvrdil pozici jednoho z favoritů celé pyramidy do 80 kilogramů a jeho soupeři to s ním nebudou mít lehké.

 

Nový článek
Zdroj: Oktagon MMA

Ostrou bitvu si fanoušci slibovali od duelu Erik Tlkanec vs. Patrik Križan. A přesně toho jsme se také dočkali. První kolo nabídlo hned několik tvrdých výměn, ty však zjevně bolely více Patrika Križana, který odcházel se zkrvaveným čelem. Pod tlakem soupeře se Križan ocitl i v kole druhém. Zkušený boxer Erik Tlkanec poslal Križana nejprve po úderu na spodek do počítání a krátce nato poslal soupeře k zemi podruhé. Potřetí a naposledy poslal Tlkanec Križana k zemi asi 25 sekund před koncem druhého kola, opět po úderu levou rukou do oblasti jater. Všichni už asi chápou, proč má přezdívku „Kladivo“.

 

Velké množství fanoušků se nejvíce těšilo na návrat Samuela „Piráta“ Krištofiče, který stanul proti Jakubu Benkovi, velezkušeném bojovníkovi v thajském boxu a mistru Evropy i světa. Bohaté zkušenosti z MMA dokázal Pirát skvěle zužitkovat a Jakuba Benka při jakékoliv příležitosti hodil k zemi, na což Benko nedokázal najít odpověď. Zápas provázelo i několik trochu nečistých technik ze strany Piráta, ten si však výhru 3:0 na body dokázal s přehledem uhlídat.

 

Nový článek
Zdroj: Oktagon MMA

Pak už nadešel čas na hlavní zápas večera. V tom proti sobě stanuli Kamil Cibinski, zástupce bratislavského Chaos gymu, a o 10 let mladší Marek Bartl. Jedním z nejvýraznějších momentů zápasu bylo zřejmě koleno, kterým Cibinski trefil Bartla do hlavy a ten šel do počítání. Neviděli jsme sice ukončení před limitem, do všech 3 kol však dali oba borci maximum a tím úspěšnějším bojovníkem byl nakonec Cibinski. 36letý Polák s trvalým pobytem v Maďasrku a žijící na Slovensku si odnesl krásnou výhru 3:0 na body a my už se těšíme na jeho příští bitvu.

Oktagon Underground 3 za dveřmi

Dalšího pokračování projektu Oktagon Underground se dočkáme už příští týden, kdy se o slovo opět přihlásí bojovníci z Česka. Opět uvidíme například jednoho z favoritů pyramidy do 80 kilogramů Leoše Brichtu, který minulý týden předvedl senzační zápas. Celou akci můžeš sledovat díky PPV na stránce Oktagon.tv.

 

Zobrazit galerii 30 galeria
Upozornit na chybu. Pokud jsi našel nedostatek v článku nebo máš připomínky, dej nám vědět.
Foto: Oktagon MMANáhledový obrázek: Oktagon MMA Tagy: Oktagon mma, Oktagon Underground
Přidej se k těm, kteří nás podpořili. Předplať si R+ VÍCE
Ohodnoť článek
4
Sdílej článek
Hodnocení tohoto článku je dostupné jen s aktivním předplatným REFRESHER+.
Předplatit
Zrušit
Při hodnocení článku nastala chyba. Zkus se nově přihlásit a znovu ohodnotit článek.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
Dostávej nejlepší obsah mailem
Nestíháš všechno sledovat? Pošleme ti do schránky nejčtenější a nejlepší obsah.
Žádný spam. Kdykoli se můžeš z odběru odhlásit.
Posílat e-mail
Nejčtenější
Domů
Sdílet
Diskuse
Hledat
Více
Zapni upozornění a už ti nic neunikne!

Chceš vědět, co se děje, a mít přehled? Dostávej upozornění o nejžhavějších zprávách na Refresheru.

(Příklady: Hořel Notre Dame, Zemřel Mac Miller, Trailer na Avengers)
(Příklady: Sagan skončil první, Nový zákon s vlivem na moderní lidi, Dnes nás čeká zatmění slunce)
Pokud chceš, abychom ti poslali téměř všechny novinky, vyber tuto možnost.
Záleží nám na soukromí čtenářů. I z toho důvodu ti poskytujeme detailní informace o tom, jak využíváme soubory cookies a jiné technologie zabezpečující správné fungování a vývoj stránky. Pro víc informací si přečti naše Zásady ochrany osobních údajů , kde najdeš, jak používáme soubory cookies, případně se seznam s Podmínkami užívání portálu platnými od 24. 5. 2018. Zpracování cookies můžeš zabránit nebo změnit své preference v nastaveních internetového prohlížeče. Pro detailnější nastavení klikni na víc možností níže.
Upozornění na právo nastavení ochrany osobních údajů na Refresheru

Vzhledem k existujícím i chystaným změnám v zákonech ti dáváme možnost detailního nastavení zpracování osobních údajů a preferencí spojených s jejich zpracováním.

Přečti si možnosti, posuň zobrazení níže, nastav si své preference a klikni na tlačítko Souhlasím, když budeš chtít pokračovat na Refresher. Soubory cookies jsou důležitou součástí technologie v tvém prohlížeči. Jsou natolik důležité, že je budeme muset použít pro zapamatování si toho, že jsi toto okno potvrdil/a, v opačném případě bychom ti ho museli zobrazovat znovu a znovu.

Údaje, které zpracováváme, když používáš Refresher
Ze strany Refresheru sbíráme tyto osobní údaje:
 • Když navštívíš Refresher, uchováváme informace o tom, které články sis přečetl, identifikátory zařízení a prohlížeče, část IP adresy nebo IP adresu v případě přihlášení, soubory cookies a polohu.
 • Při přihlášení do účtu e-mailovou adresu.
Proč sbírá Refresher tyto údaje:
 • Ke zlepšení kvality našeho webu a vývoji nových webových služeb.
 • K provádění analýz a měření s cílem pochopit, jak je náš web využíván.
 • K tomu, abychom nezobrazovali obsah, který jsi už viděl.
 • Pro zobrazování přizpůsobeného obsahu, jako jsou například relevantnější články.
 • Pro schopnost identifikovat tě jako uživatele při přihlašování do svého účtu.
Sbíráme údaje pro partnery a reklamní sítě:
 • Identifikátory zařízení a prohlížeče, část IP adresy, soubory cookies a poloha.
Proč sbíráme tyto údaje pro partnery, třetí strany a reklamní sítě:
 • K tomu, aby mohli fungovat a zobrazovali relevantnější a užitečnější reklamy.
Seznam reklamních sítí a nastavení reklam

Nevyhnutelné osobní údaje – cookies – pro zobrazování reklam sbíráme pro následující společnosti:

Google (Google Ireland, 3RD FLOOR ,GORDON HOUSE ,BARROW STREET, Dublin, ID: 368047)
formulář kontakt v souvislosti s osobními údaji >

AdForm (AdForm Aps,Wildersgade 10B, 1. Sal., DK-1408, Copenhagen, Denmark, ID: 26434815)
kontaktní údaje pro nejbližší pobočku >

Seznam (Seznam.cz, a.s, Radlická 3294/10, 150 00, Praha 5, 26168685)
kontaktní údaje pro nejbližší pobočku >

 

Možnost vypnout si personalizování reklam a sbírání osobních údajů pro jednotlivé partnery:

Upravit nastavení typů reklam Google - personalizování od společnosti Google

Upravit nastavení typů reklam AdForm - personalizování od společnosti AdForm

 

Svá nastavení pro všechny ostatní reklamní sítě, i ty, které na Refresheru nenajdeš, si můžeš prohlédnout na stránce youronlinechoices.com/uk/your-ad-choices

Měření a analýza návštěvnosti

Google, Služba Google Analytics (Google Ireland, 3RD FLOOR ,GORDON HOUSE ,BARROW STREET, Dublin, ID: 368047)

Vlastníci webových stránek používají ke zlepšení funkčnosti svých stránek údaje shromážděné službou Google Analytics. Shromážďování údajů můžete deaktivovat tak, že si stáhnete a nainstalujete doplněk pro svůj prohlížeč.

Stáhnout doplněk pro prohlížeč

Gemius (Gemius s.r.o. Na Výsluní 201/13 100 00 Praha 10 Česká republika)

Společnost Gemius podobně jako služba Google Analytics vyhodnocuje a měří návštěvnost na některých webových stránkách. K měření využívá Cookies, které si můžeš deaktivovat ve svém prohlížeči.

Hotjar (Hotjar Limited, company number C 65490, Level 2, St Julian’s Business Centre, 3, Elia Zammit Street, St Julian’s STJ 1000, Malta)

Hotjar využíváme k analýze návštěvnosti a chování uživatelů. Vytváří nám mapu aktivity návštěvníků, a to na webových stránkách, které vizualizuje a vyhodnocuje. Tyto informace nejsou sbírány vždy, nikde nejsou spárovatelné s aktivitami uživatelů a není tedy možné identifikovat jednotlivce, ale Hotjar ti může nastavit soubory cookies.

Ovládací prvky související s prohlížečem

Nastavení souborů cookies

Soubory cookies jsou životně důležitou součástí technologie ve vašem prohlížeči a slouží ke zlepšení prostředí při používání internetu.

Pokud například na určitém webu nastavíte předvolený jazyk, soubory cookies pomohou prohlížeči zapamatovat si tuto volbu. Některé nebo všechny soubory cookies můžete též zablokovat, to ale může vést k narušení fungování některých funkcí na internetu.

Mnoho webů například vyžaduje zapnuté soubory cookies, když se chcete přihlásit.

Zásady ochrany osobních údajů
Další informace o tom, jak Refresher používá cookies ke zlepšení služeb
 • Přihlašování – pro účely přihlašování potřebujeme tvoji e-mailovou adresu.
 • Přizpůsobení – pro zjištění toho, co tě zajímá, vytváříme tvůj unikátní profil. Pokud nějaké informace posbíráme, najdeš je ve svých nastaveních soukromí a profil můžeš upravit, změnit nebo celé personalizování vymazat.
Jak změnit nastavení zpracování osobních údajů?

Pokud změníte názor, kdykoliv můžete tyto údaje změnit na adrese https://refresher.cz/nastavenia/sukromie.
Pokud toto okno nechceš vídat, když nás navštívíš z jiného zařízení nebo prohlížeče, přihlas se a tvé preference si zapamatujeme.