Přepnout do nočního režimu
Přepnout do denního režimu
Čtvrtek 28. 10. 2021 svátek má Alfréd , Den vzniku samostatného československého státu (1918)

hledej na refresheru

Chceš dostávat notifikace i na tomto zařízení?
Dnes populární články
Na této britské ulici lidé souloží dnem i nocí. Obyvatelé jsou pohoršení a mají strach Na této britské ulici lidé souloží dnem i nocí. Obyvatelé jsou…
Ronnie Coleman: posilovna ho stála více než dům, v důsledku kulturistiky chodí o berlích Ronnie Coleman: posilovna ho stála více než dům, v důsledku…
Toto jsou nejlepší second handy v Praze. Najdeš v nich kousky od Burberry, Gucci kabelky nebo kašmírové svetry za pár korun Toto jsou nejlepší second handy v Praze. Najdeš v nich kousky od…
Divoká soulož a ukájení bez studu před plnou ložnicí soutěžících. Latinskoamerické Too Hot to Handle ztrácí všechny zábrany Divoká soulož a ukájení bez studu před plnou ložnicí…
Čekala na Lamborghini, přišla pro ni kriminálka: Ať mi alespoň follow dají, křičela Plačková, když ji brali v poutech Čekala na Lamborghini, přišla pro ni kriminálka: Ať mi alespoň…
Netflix ruší jeden seriál za druhým. Toto je 10 z nich, jejichž předčasné ukončení bolí nejvíce Netflix ruší jeden seriál za druhým. Toto je 10 z nich, jejichž…
Sport - Slovensko

Šílené rvačky a tvrdé KO. Oktagon Underground 2 přinesl další úžasné zápasy v kleci

Jak vypadal druhý turnaj projektu Oktagon Underground?

Ondřej Jarůšek
24. květen 2020, 11:04 Čas čtení: 3:56
Sdílet
Uložit Uložené
Sdílet Sdílet článek
Šílené rvačky a tvrdé KO. Oktagon Underground 2 přinesl další úžasné zápasy v kleci
Zdroj: Oktagon MMA
Sport - Slovensko
4
Ondřej Jarůšek
24. květen 2020, 11:04
Čas čtení: 3:56

Šílené rvačky a tvrdé KO. Oktagon Underground 2 přinesl další úžasné zápasy v kleci

Jak vypadal druhý turnaj projektu Oktagon Underground?

Ondřej Jarůšek
24. květen 2020, 11:04
Čas čtení: 3:56
Sdílet
Uložit Uložené
Sdílet Sdílet článek
Šílené rvačky a tvrdé KO. Oktagon Underground 2 přinesl další úžasné zápasy v kleci
Zdroj: Oktagon MMA

Před týden ve velkém stylu odstartoval projekt Oktagon Underground a včera večer na něj organizace Oktagon MMA navázala další skvělou show. Na diváky čekalo celkem 12 zápasů, které přinesly tvrdé 3kolové bitvy, ale i několik ukončení před limitem. Viděli jsme jak mladé talenty, tak i starší zkušené bojovníky a jako vždy bylo o senzační podívanou postaráno. Pojď se tedy s námi podívat, jak celá akce probíhala.

 

Nový článek
Zdroj: Oktagon MMA

Zápasovou kartu turnaje otevřel duel mezi Jacobem Mikulou a Nikolasem Krivákem, dvěma mladými talenty slovenské scény. Ti se hned na začátek večera postarali o ostrou a vyrovnanou bitvu se stupňovaným tempem. Ani 3 kola vítěze nepřinesla, a tak se vůbec poprvé v rámci projektu Oktagon Underground přistoupilo k extra roundu, v němž se už muselo rozhodnout o vítězi. Tím se nakonec podle rozhodčích stal 3:0 na body Nikolas Krivák, který tak postoupil do semifinále pyramidy do 70 kilogramů.

 

NAČÍST ČLÁNEK BEZPLATNĚ
Předplať si REFRESHER+ a získej další výhody

Tento článek dočteš bezplatně, ale s předplatným REFRESHER+ získáš přístup k více než 2580 zamknutým článkům a dostaneš další benefity.

VÍCE O PŘEDPLATNÉM
Kdykoli ho jednoduše zrušíš
Už od 79.00 Kč měsíčně
S REFRESHER+ můžeš číst i tyto články
Tato chlupatá bestie žije i v Česku. Gigantický slíďák tatarský může být velký až 10 centimetrů a jeho kousnutí pořádně bolíTato chlupatá bestie žije i v Česku. Gigantický slíďák tatarský může být velký až 10 centimetrů a jeho kousnutí pořádně bolí
Tetoval jsem na kolotoči, na šlapadle, na koncertě i v úplné tmě. Umění nemá mít žádné limity, říká tatér Trawis (Rozhovor)Tetoval jsem na kolotoči, na šlapadle, na koncertě i v úplné tmě. Umění nemá mít žádné limity, říká tatér Trawis (Rozhovor)
10 zajímavostí o Duně, které jsi pravděpodobně nevěděl10 zajímavostí o Duně, které jsi pravděpodobně nevěděl
VÍCE

V druhém zápase poměřili síly 90kiloví borci Lukáš Eliáš, svěřenec Attily Végha, a Adrián Bartl, zkušený bojovník v thajském boxu a K-1. První z jmenovaných se v této bitvě postaral o velké překvapení večera, když proti daleko zkušenějšímu Bartlovi předvedl zcela suverénní výkon a nakonec si odnesl zasloužené vítězství 3:0 na body. Krásná práce.

 

Nový článek
Zdroj: Oktagon MMA

Snadné rozhodování měli bodoví sudí i v následujícím zápasem. Ten patřil dalším bojovníkům ve váze do 70 kilogramů – Tomáši Drábikovi a Michalu Zátorskému, 12násobnému mistru Slovenska v boxu. Zátorskému se povedlo v zápase jasně dominovat, úspěšně si na konto připsal několik take-downů a svého soupeře poslal i do počítání. Konec před limitem sice boj nepřinesl, atraktivní podívanou však ano a o výhře 3:0 na body pro Zátorského nemohlo být pochyb.

 

Pro fanoušky Oktagonu MMA zřejmě dobře známý Samuel Daňko se utkal s mladším, avšak nadmíru zkušeným Jurajem Tuturou. První kolo nabídlo tah na jednu bránu, kdy se Daňkovi v podstatě nepovedl žádný signifikantní úder a měl co dělat, aby vůbec přežil neutichající tlak soupeře. Podle stejného scénáře se začalo odehrávat i druhé kolo, ve kterém se Daňko dostal hned dvakrát do počítání. Roh Samuel Daňka se proto správně rozhodl zápas zastavit, převaha Juraje Tutury totiž byla drtivá. Stali jsme se tedy svědky prvního ukončení před limitem a takřka bezchybného výkonu Tutury.

 

Nový článek
Zdroj: Oktagon MMA

Zápasu Denise Farkaše se Samuelem Liškou předcházela menší slovní přestřelka na sociálních sítích. Farkaš dokonce sliboval, že se s Liškou vypořádá hezky stručně. K tomu sice nakonec nedošlo, ale po 3 kolech si „Wlk“ z Handlové odnesl výhru 3:0 na body. Nutno však podotknout, že Liška podal dobrý výkon a nikoho by zřejmě nepřekvapilo, kdyby po časovém limitu přišel na řadu extra round. V pyramidě do 80 kilo se ovšem posouvá dále zkušený postojář Denis Farkaš, který si připsal další cenný skalp.

 

Roman Paulus a Marco Novák fanouškům nabídli relativně vyrovnanou bitvu, u které se z pohledu diváka do posledních chvil zdálo, že by mohlo opět dojít na extra round. Doboví rozhodčí však zápas viděli jasně. Vítězství 3:0 na body si odnesl Marco Novák, zástupce bratislavského Hanuman gymu.

 

 

Do sedmého zápasu nastoupil ve 4 profesionálních MMA zápasech neporažený Vlasto Čepo, partner bojovnice Lucie Krajčovič, a Patrik Jevický, který v minulosti nastoupil třeba i proti Makhmudu Muradovi. Bojovníci se v této bitvě postarali o naprosto zběsilou pěstní přestřelku, po které Čepo dostal Jevického 3krát během prvního kola na zem do počítání, což podle pravidel Undergroundu znamená konec. Na tuto neuvěřitelnou podívanou se bude zřejmě ještě dlouho vzpomínat.

 

Nový článek
Zdroj: Oktagon MMA

Osmá bitva sice další ukončení před limitem sice nepřinesla, krásný boj však ano. Denis Tripšanský dokázal v zápase proti Leonardu Spišskému lépe prosadit svou taktiku a po velkou většinu času dominoval. Ve druhém kole poslal Denis svého soupeře dokonce do počítání tvrdým Superman punchem. V závěru třetího kola se začaly pomyslné misky vah jemně vyrovnávat, to už ale bylo pozdě. Denis Tripšanský předvedl skvělý výkon a jeho výhra 3:0 na body byla zcela zasloužená.

 

Jednou z hlavních hvězd večera byl slavný slovenský bojovník Ronald Paradeiser, jehož soupeře se stal Milan Kratochvíla. Tempo celého hned od prvního kola jednoznačně udával Paradeiser, který svého soupeře k žádné nebezpečné kombinaci nepustil prakticky po celou dobu zápasu. Během tří kol nasbíral nespočet take-downů, prokázal senzační připravenost a jeho výhra 3:0 na body byla už jen třešničkou na dortu. Rony tak jasně potvrdil pozici jednoho z favoritů celé pyramidy do 80 kilogramů a jeho soupeři to s ním nebudou mít lehké.

 

Nový článek
Zdroj: Oktagon MMA

Ostrou bitvu si fanoušci slibovali od duelu Erik Tlkanec vs. Patrik Križan. A přesně toho jsme se také dočkali. První kolo nabídlo hned několik tvrdých výměn, ty však zjevně bolely více Patrika Križana, který odcházel se zkrvaveným čelem. Pod tlakem soupeře se Križan ocitl i v kole druhém. Zkušený boxer Erik Tlkanec poslal Križana nejprve po úderu na spodek do počítání a krátce nato poslal soupeře k zemi podruhé. Potřetí a naposledy poslal Tlkanec Križana k zemi asi 25 sekund před koncem druhého kola, opět po úderu levou rukou do oblasti jater. Všichni už asi chápou, proč má přezdívku „Kladivo“.

 

Velké množství fanoušků se nejvíce těšilo na návrat Samuela „Piráta“ Krištofiče, který stanul proti Jakubu Benkovi, velezkušeném bojovníkovi v thajském boxu a mistru Evropy i světa. Bohaté zkušenosti z MMA dokázal Pirát skvěle zužitkovat a Jakuba Benka při jakékoliv příležitosti hodil k zemi, na což Benko nedokázal najít odpověď. Zápas provázelo i několik trochu nečistých technik ze strany Piráta, ten si však výhru 3:0 na body dokázal s přehledem uhlídat.

 

Nový článek
Zdroj: Oktagon MMA

Pak už nadešel čas na hlavní zápas večera. V tom proti sobě stanuli Kamil Cibinski, zástupce bratislavského Chaos gymu, a o 10 let mladší Marek Bartl. Jedním z nejvýraznějších momentů zápasu bylo zřejmě koleno, kterým Cibinski trefil Bartla do hlavy a ten šel do počítání. Neviděli jsme sice ukončení před limitem, do všech 3 kol však dali oba borci maximum a tím úspěšnějším bojovníkem byl nakonec Cibinski. 36letý Polák s trvalým pobytem v Maďasrku a žijící na Slovensku si odnesl krásnou výhru 3:0 na body a my už se těšíme na jeho příští bitvu.

Oktagon Underground 3 za dveřmi

Dalšího pokračování projektu Oktagon Underground se dočkáme už příští týden, kdy se o slovo opět přihlásí bojovníci z Česka. Opět uvidíme například jednoho z favoritů pyramidy do 80 kilogramů Leoše Brichtu, který minulý týden předvedl senzační zápas. Celou akci můžeš sledovat díky PPV na stránce Oktagon.tv.

 

Zobrazit galerii 30
Upozornit na chybu. Pokud jsi našel nedostatek v článku nebo máš připomínky, dej nám vědět.
Foto: Oktagon MMANáhledový obrázek: Oktagon MMA
NAHORU
Přidej se k těm, kteří nás podpořili. Předplať si R+ VÍCE
Sdílet
Uložit Uložené
Sdílet Sdílet článek
Dostávej nejlepší obsah mailem
Nestíháš všechno sledovat? Pošleme ti do schránky nejčtenější a nejlepší obsah.
Žádný spam. Kdykoli se můžeš z odběru odhlásit.
Posílat e-mail
Nejčtenější články
Nyní
24 hod
7 dní
30 dní
Více z tématu sport
více článků
Sponzorované články
více článků
Další news více news
Mohlo by tě zajímat
Přejít na úvodní stránku
Dnes populární články
Na této britské ulici lidé souloží dnem i nocí. Obyvatelé jsou pohoršení a mají strach Na této britské ulici lidé souloží dnem i nocí. Obyvatelé jsou…
Ronnie Coleman: posilovna ho stála více než dům, v důsledku kulturistiky chodí o berlích Ronnie Coleman: posilovna ho stála více než dům, v důsledku…
Toto jsou nejlepší second handy v Praze. Najdeš v nich kousky od Burberry, Gucci kabelky nebo kašmírové svetry za pár korun Toto jsou nejlepší second handy v Praze. Najdeš v nich kousky od…
Divoká soulož a ukájení bez studu před plnou ložnicí soutěžících. Latinskoamerické Too Hot to Handle ztrácí všechny zábrany Divoká soulož a ukájení bez studu před plnou ložnicí soutěžících.…
Čekala na Lamborghini, přišla pro ni kriminálka: Ať mi alespoň follow dají, křičela Plačková, když ji brali v poutech Čekala na Lamborghini, přišla pro ni kriminálka: Ať mi alespoň follow…
Netflix ruší jeden seriál za druhým. Toto je 10 z nich, jejichž předčasné ukončení bolí nejvíce Netflix ruší jeden seriál za druhým. Toto je 10 z nich, jejichž…
Domů
Sdílet
Diskuse
Hledat
Více
Zapni upozornění a už ti nic neunikne!

Chceš vědět, co se děje, a mít přehled? Dostávej upozornění o nejžhavějších zprávách na Refresheru.

(Příklady: Hořel Notre Dame, Zemřel Mac Miller, Trailer na Avengers)
(Příklady: Sagan skončil první, Nový zákon s vlivem na moderní lidi, Dnes nás čeká zatmění slunce)
Pokud chceš, abychom ti poslali téměř všechny novinky, vyber tuto možnost.