Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
20. srpna 2020 v 10:35
Čas čtení 0:31
Daniel Kopejska

Muž, který během karantény kradl čokolády, jde na 2 roky do vězení

NEWS
Uložit Uložené

Pětadvacetiletý několikrát trestaný výtržník tvrdě doplatil na zpřísněná pravidla nouzového stavu.

Informace o muži, který dostal nepřiměřeně velký trest za krádež čokolád během nouzového stavu ve svou dobu oběhla internet. 22. dubna si výtržník v obchodě na pražském Jižním městě nacpal do batohu 30 čokolád v hodnotě 2 277 korun, avšak byl zastaven pracovníkem ochranky. Nyní čelí dvouletému trestu. Informuje Deník Právo.

Tento muž má bohatou trestí historii, byl již šestkrát trestaný. Navíc v prosinci ukradl v baru kamarádovi peněženku s hotovostí a kartou. Tyto dva faktory soud sečetl s velkou čokoládovou loupeží a výsledek vyčíslil na dva roky za mřížemi. 

Doporučeno
GTA na českých silnicích: Řidič ujížděl po chodníku a lidé uskakovali GTA na českých silnicích: Řidič ujížděl po chodníku a lidé uskakovali 20. srpna 2020 v 7:41

Muž podle jeho slov chtěl čokoládu prodat do večerek a za získané peníze koupit jídlo a léky na astma. O tvrdších následcích prý nevěděl. V nouzovém stavu je trest za krádež dva až osm let. V normální stavu je to 6 měsíců až tři roky. 

Domů
Sdílet
Diskuse