Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
27. srpna 2020 14:33
Čas čtení 2:19
Vojtěch Vanda

Machine Gun Kelly se kvůli bývalé lásce vyboural v autě. V novém videu jej pak musel odtáhnout blackbear

HUDBA MACHINE GUN KELLY RAP
Uložit Uložené

Smutný příběh.

Těžko říct, jak moc ještě můžeme Machine Gun Kellyho charakterizovat jako rapera. V poslední době nás nepřesvědčuje o opaku pouze jeho image, která je více než pop punková, ale i jeho záliba ve spolupracích s hvězdami tohoto žánru je citelná. Poslední kolabo s blackbearem my ex's best friend naši hypotézu ohledně hostovaček sice nepotvrzuje, avšak při poslechu si uvědomíš, že má píseň k rapu žánrově hodně daleko.

Doporučeno
Debutové album Steina27 bude možná jeho poslední. Proto si pozorně vyslechni jeho Teorie pádu (Recenze) Debutové album Steina27 bude možná jeho poslední. Proto si pozorně vyslechni jeho Teorie pádu (Recenze) 25. srpna 2020 16:12

Když utíkat před svou minulostí, ať už se jedná o vyloupení banky nebo nevěru s nejlepší přítelkyní tvé bývalé, tak ve starém Mercedesu po prázdné pouštní dálnici, kde tě po cestě může lovit fata morgána tvých hříchů. Možná trochu ohraný koncept, nicméně nový videoklip Machine Gun Kellyho do něj přidává nový twist – vybourá se v momentě, když míjí odtahový náklaďák!

Domů
Sdílet
Diskuse