Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
19. července 2021 16:52
Čas čtení 0:41
Vojtěch Vanda

Čtrnáctiletá dívka se po večerní procházce Prahou nevrátila domů. Policie po ní pátrá

Čtrnáctiletá dívka se po večerní procházce Prahou nevrátila domů. Policie po ní pátrá
Zdroj: Policie ČR
NEWS
Uložit Uložené

Měla být v doprovodu svého kamaráda, který stejně jako ona momentálně nezvedá telefon.

Pražská policie pohřešuje čtrnáctiletou dívku z Prahy 4. Nevrátila se totiž z večerní vycházky, kde měla být se svým kamarádem. Ten momentálně, stejně jako ona, také nezvedá telefon. Policisté již vyhlásili pátrání a prosí také veřejnost, aby se svěřili s jakoukoliv informací, která by vedla k nalezení pohřešované.

Doporučeno
„Když jsi drsnej ACAB frajer a pak tě bastardi zachraňují.“ Pardubická policie komentovala zásah u pořezaného odpůrce „Když jsi drsnej ACAB frajer a pak tě bastardi zachraňují.“ Pardubická policie komentovala zásah u pořezaného odpůrce 15. července 2021 11:52

Čtrnáctiletá Adriana se nevrátila domů včera večer. Měla se procházet po Praze se svým kamarádem. „Poslední kontakt s dívkou měla v neděli večer její matka prostřednictvím sms, kdy jí napsala, že bude po Praze roznášet se svým kamarádem letáky a do pondělní desáté hodiny dopolední bude doma,“ uvedl k případu mluvčí policie Richard Hrdina.

„I přes nesouhlas se domů nevrátila a telefon má od té doby vypnutý, stejně tak i její kamarád,“ dodal Hrdina. Policisté proto po dívce pátrají. Jedná se o čtrnáctiletou dívku, jejíž zdánlivý věk je někde mezi 15 a 17 lety, na sobě měla oranžové tričko s krátkým rukávem, elastické maskáčové kalhoty a maskáčové tenisky značky Nike s bílou podrážkou.

Pokud jsi Adrianu někde zahlédl nebo víš, kde by se mohla nacházet, kontaktuj policii na čísle 158.

Domů
Sdílet
Diskuse