Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
22. srpna 2021 17:57
Čas čtení 1:11
Adam Smeták

Hotel Thermal konečně otevřel bazén. Kritizovaná rekonstrukce stála 140 milionů korun

Hotel Thermal konečně otevřel bazén. Kritizovaná rekonstrukce stála 140 milionů korun
Zdroj: Úřad vlády ČR
NEWS
Uložit Uložené

Slavnostního otevření se zúčastnila ministryně financí Alena Schillerová (za ANO).

Po řadě odkladů byl v neděli za hustého deště slavnostně otevřen bazén karlovarského hotelu Thermal. Rekonstrukce za 140 milionů korun přitom se přitom narychlo dokončovala v posledních dnech. Na sociálních sítích byly k vidění fotografie, na nichž prostor připomínal staveniště a podle Seznam zpráv bylo v přilehlých prostorách během slavnostního otevření vidět dělníky a čouhající kabely na příchodové rampě. Otevření se zúčastnila i ministryně financí Alena Schillerová (za ANO).


„Já tomu ani nevěřila, že se toho dožijeme,“ řekla po příchodu na místo. Přihlížejícím slíbila, že hotel Thermal bude zrekonstruován kompletně do jednoho roku. Aktuálně je opraveno jen 120 pokojů z 270 a následovat bude ještě několik etap rekonstrukce. Kromě Schillerové se slavnostního otevření zúčastnili také poslankyně ANO a bývalá karlovarská hejtmanka Jana Vildumetzová a ředitel Thermalu Vladimír Novák.

Domů
Sdílet
Diskuse