Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
Tento článek je PR zpráva společnosti SAZKA.
14. prosince 2021 14:30
Čas čtení 2:21
Sponzorovaný obsah

Originální dárek pod stromeček? Vánoční losy Sazky mění obdarované na milionáře

Originální dárek pod stromeček? Vánoční losy Sazky mění obdarované na milionáře
Zdroj: SAZKA
ZAJÍMAVOSTI
Uložit Uložené

Oblíbená Vánoční Zlatá rybka, originální Vánoční přání, dekorativní Zlatá šupina, ale i novinka v podobě losu Šťastný a veselý. I tvé Vánoce mohou být díky Sazce opravdu štědré!

Hledáš originální dárek pro dospělé členy tvé rodiny, ale třeba i přátele nebo kolegy v práci? SAZKA ti přináší sérii vánočních losů, se kterými rozhodně nešlápneš vedle. Svým blízkým daruješ nejen zábavu a trochu adrenalinu, ale také možnost proměnit se třeba přímo pod vánočním stromečkem v nové české milionáře. Jednou novou milionářkou se v minulosti stala také mladá maminka, která díky výhře zajistila rodině pohádkové bydlení. Její příběh si můžeš přečíst tady.

Stírací losy jsou pro většinu z nás již nedílnou součástí klasických Vánoc. To si SAZKA moc dobře uvědomuje a ni letos tak nezapomněla na oblíbené stálice. Na letošní Vánoce si pro tebe ale připravili jednu zábavnou novinku. Pro jaké vánoční losy si letos můžeš do obchodu zajít a co se ukrývá pod hrací fólií?

Vánoční Zlatá rybka

Zlatá rybka je pohádka o splněných přáních a také o tom, že je dobré myslet na ty druhé. Jaká přání může Vánoční Zlatá rybka splnit tvým blízkým a koho s ní potěšíš nejvíc? Odpověď je jednoduchá: úplně každého obdarovaného.

Hlavní výhra: 5 000 000 Kč, 5x 750 000 Kč na auto, 5x 100 000 Kč na dovolenou Cena: 500 Kč 
Minimální výhra: 200 Kč

V hracím poli můžeš objevit hned několik vysokých výher. Vánoční Zlatá rybka plní přání o bohatství, protože ukrývá částku 5 000 000 Kč. Pěti obdarovaným ale také splní sen o novém autě za 750 000 Kč a pěti sázejícím nadělí pohádkovou dovolenou za 100 000 Kč. Na každém stíracím losu je navíc zaručená výhra minimálně 200 Kč. Pokud tedy chceš darovat opravdu velkou šanci na výhru, s Vánoční Zlatou rybkou chybu určitě neuděláš.

Více o losu Vánoční zlatá rybka

Vánoční přání

SMS jsou fajn, někdy je ale potřeba být trochu víc osobní. S tím ti mohou pomoci losy Vánoční přání, které navíc umí i překvapit výhrou. S tímto vánočním losem potěšíš své blízké hned dvakrát. Na jednu stranu přání jim napíšeš osobní vzkaz, na druhé straně si mohou setřít svoji výhru. A ty nejvyšší? 2 x 1 000 000 Kč. Dostane se letos kouzelné Vánoční přání úplně do všech domácností v České republice?

Hlavní výhra: 2x 1 000 000 Kč
Cena: 100 Kč
Více o losu Vánoční přání

Zlatá šupina

SAZKA
Zdroj: SAZKA

Zlatá šupina pod talíř? Ta nesmí chybět. Stírací los Zlatá šupina se ale hodí nejen pod talíř. Díky připravenému otvoru na stužku bude také skvělou jmenovkou na dárek anebo originální ozdobou na vánoční stromek.

Na každém losu se v hracím poli kromě výherních částek ukrývají i malá poselství. A co když právě tví blízcí objeví kromě poselství i jednu z 30 výher ve výši 30 000 Kč? Jednoduše si pak společně uděláte i druhé Vánoce.

Hlavní výhra: 30x 300 000 Kč
Cena: 30 Kč
Více o losu Zlatá šupina

Šťastný a veselý

Stejně jako máme s Vánocemi spojeného kapra, nazdobený stromeček a čekání na zlaté prasátko, mohli bychom do výčtů typických symbolů přidat i ne příliš oblíbené měkké dárky.

Vlněné ponožky, svetr, pyžamo nebo župan mohou letos zahřát hned nadvakrát, pokud do nich ukryješ novinku v podobě losu Šťastný a veselý. Vybírat můžeš z motivů svetru se sněhulákem nebo losem a pod fólií lze najít i částku 500 000 Kč. Celkem obsahuje výhry v hodnotě 16 milionů korun.

Hlavní výhra: 500 000 Kč
Cena: 50 Kč
Více o losu Šťastný a veselý

Nemůžeš se rozhodnout, který z našich vánočních losů svým blízkým vybereš? Všechno důležité spolu se spoustou vánočního čtení i inspirace najdeš přímo tady.

Hraj s rozumem | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.
Domů
Sdílet
Diskuse