Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
20. května 2022 15:30
Čas čtení 0:43
Radim Šlechta

VIDEO: Policie hledá svědky pokusu o vraždu v Ústí nad Labem. Pachatele vyprovokovalo jen pár slov

VIDEO: Policie hledá svědky pokusu o vraždu v Ústí nad Labem. Pachatele vyprovokovalo jen pár slov
Zdroj: Policie ČR (ilustrační foto)
NEWS POLICIE ČR ZPRÁVY Z DOMOVA
Uložit Uložené

V případě jakýchkoliv informací volej linku 158.

Policie zahájila trestní stíhání 21letého muže pro zločin vraždy ve stadiu pokusu. Mladík v Ústí nad Labem při pokusu o vraždu bodl 15. května jiného muže do břicha. Policie však stále ještě žádá veřejnost o pomoc při hledání svědků. Pokud je z videa poznáš nebo o nich víš jakékoliv informace, kontaktuj policii na lince 158. Policie zveřejnila zprávu na svých stránkách.

Podle slov mluvčí policie Veroniky Hyšplerové se obviněný v neděli procházel v ulici Hradiště a po slovní potyčce bodl poškozeného nožem do břicha. „K této reakci mu stačilo, že po zvolání ‚co na mě čumíte‘ mu dvojice mužů odpověděla ‚na co máme oči‘. Obviněný následně z místa rychle utekl,“ popisuje Hyšplerová.

Zraněný muž byl následně převezen do nemocnice. Policii se podařilo pachatele rychle ztotožnit a poté zadržet v místě bydliště. Následně po schválení návrhu skončil útočník ve vazbě.

„Z přiloženého kamerového záznamu je zřejmé, že začátku a konci incidentu byli přítomní svědci, kteří procházeli kolem ulicí Hradiště. Kriminalisté žádají tyto svědky, aby se přihlásili na linku 158. Jejich svědectví je pro kriminalisty velmi důležité z důvodu skutkového děje,“ uzavírá Hyšplerová.

Domů
Sdílet
Diskuse