Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
7. června 2022 v 7:00
Čas čtení 5:00
Tereza Šnajdrová

Vražedkyně Megan Huntsman zabila svých 6 dětí. Jejich těla zabalila do plastového pytle a ukryla v garáži

Vražedkyně Megan Huntsman zabila svých 6 dětí. Jejich těla zabalila do plastového pytle a ukryla v garáži
Zdroj: Flickr/Alex Gerhart/volně k použití
ZAJÍMAVOSTI PŘÍBĚHY PODLE SKUTEČNÉ UDÁLOSTI STRAŠIDELNÉ PŘÍBĚHY ŽENY, KTERÉ SE DOPUSTILY BRUTÁLNÍCH VRAŽD
Uložit Uložené

Megan Huntsman zabila během let 1996 až 2006 svých šest dětí. Udusila je palcem, zabalila do ručníku a v plastovém pytli je ukryla do krabic v garáži. O hrůzných vraždách nevěděl ani její vlastní manžel.

V rámci našeho článkového krimi seriálu Ženy, které se dopustily brutálních vražd ti přinášíme další příběh. Tentokrát se nebudeme vracet daleko do minulosti, ale podíváme se na případ z roku 2014.

V garáži jednoho z domů bylo nalezeno šest mrtvých dětí, které zabila jejich vlastní matka. Megan Huntsman novorozeňata jen krátce po porodu udusila, jejich bezvládná tělíčka zabalila do ručníku či trička, uložila je do plastového pytle a ten následně ukryla v krabici v garáži. O brutálních vraždách dlouhá léta nikdo nevěděl, ani její vlastní manžel.

Pokud jsi fanouškem krimi příběhů, mohla by tě zajímat:
> Série o Nevyřešených vraždách
> Série, v níž ti představujeme všechny Češky a Čechy odsouzené na doživotí
> Další články z naší krimi sekce
Doporučeno
Vražedkyně Judy Buenoano otrávila své dva muže a na výletě utopila vlastního syna. Vraždy jí dlouho procházely Vražedkyně Judy Buenoano otrávila své dva muže a na výletě utopila vlastního syna. Vraždy jí dlouho procházely 14. dubna 2022 v 11:30

Megan Huntsman byla závislá na drogách. Před rodinou a světem ukrývala tajemství

Megan Huntsman se narodila 27. února 1975 v americkém Utahu a spolu se svými dvěma sourozenci žila spořádaným životem. Pravidelně navštěvovala mormonskou církev, skvěle vycházela se svými spolužáky a nikdy se nezdála být problematickým dítětem. Krátce poté, co oslavila 18. narozeniny, se provdala za Darrena Westa, spolužáka ze střední školy, a nastěhovala se s ním do domu jeho rodičů.

 
Ač se mohlo zpočátku zdát, že Megan a Darren mají bezproblémové manželství, nebyla to tak úplně pravda. Manželé byli závislí na drogách a v jejich domě často docházelo k domácímu násilí. Megan byla podle blízkých přátel zoufalá a nevěděla, co dál se životem, kvůli čemuž nakonec přišla i o práci v místní pekárně.
 
Podezřelou rodinu začala brzy prověřovat i policie. Federální protidrogoví policisté obdrželi v roce 2005 anonymní oznámení, podle kterého měl Darren West prodávat drogy. Během domovní prohlídky pak vyšetřovatelé v odpadcích opravdu našli důkazy o tom, že manželé dealují návykové látky, ale žádné další podezřelé stopy neviděli. Oficiální příkaz k domovní prohlídce jim totiž chyběl a manželé je pustili jen do určitých částí svého domu. Kdyby tenkrát detektivové prohledali celou nemovitost, mohlo být pravděpodobně zachráněno pár lidských životů.
 
Darren West byl nakonec za prodej drog zatčen a odsouzen k devíti letům vězení. Nikdo však tehdy netušil, že přeprodej drog není to nejchmurnější tajemství, které rodina skrývá.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený ˏˋ °•⁺ 𝘭𝘦𝘰 ⁺ 🦇◞ (@truecrim3)

Zvěrstva, kterých se Megan dopustila, byla odhalena až o 10 let později

Poté, co šel Darren West do vězení, požádala jeho rodina Megan Huntsman, aby se vystěhovala z jejich domu. Krvelačná vražedkyně se spolu se svými dvěma dcerami nastěhovala do obytného přívěsu svého nového přítele a její psychický stav se začal zhoršovat. Její matka bojovala s rakovinou, sestřin zdravotní stav se komplikoval kvůli cukrovce a otec spáchal v březnu 2012 sebevraždu.

Megan se stala závislou nejen na drogách, ale také na alkoholu. Matka ji proto donutila podstoupit léčebný program, který ji zbaví závislosti. Kdyby jen Megan tušila, co se mezitím v její nepřítomnosti odehraje.
 
Ve stejné době, tedy v roce 2014, byl z věznice propuštěn Darren West, Meganin manžel. Za minulostí chtěl udělat tlustou čáru, pročež se vrátil do domu, kde žil spolu se svou rodinou, a začal jej vyklízet. Při úklidu garáže však objevil něco, co jej šokovalo.

Doporučeno
Brutální vražedkyně Amy Archer-Gilligan zabila 60 seniorů. Jed, kterým byli otráveni, si její oběti musely samy koupit Brutální vražedkyně Amy Archer-Gilligan zabila 60 seniorů. Jed, kterým byli otráveni, si její oběti musely samy koupit 27. února 2022 v 11:30

Matka zavraždila svých šest dětí. Jejich těla zabalila do ručníku, plastového pytle a schovala je do krabic v garáži

Přidej se do klubu REFRESHER+
Základní
125 Kč
Účtuje se jednou za 4 týdny
Přístup k prémiovým článkům
Přístup k benefitům
Méně reklam
150 kreditů každé 4 týdny na nákup benefitů
Roční
1 250 Kč
Účtuje se jednou za rok
Přístup k prémiovým článkům
Přístup k benefitům
Úplně bez reklam
2 000 kreditů ihned na nákup benefitů
Sdílení článků kámošům a kámoškám
Všechny možnosti předplatnéhoMám slevový kód
Dokončením souhlasím s pravidly a podmínkami portálu Refresher.
Vyzkoušej předplatné REFRESHER+
a čti vše bez omezení
Přidej se k předplatitelům
nebo Odemkni článek přes SMS
Pošli SMS na 90211 s textem CLANEK 116147 a dočti tento článek.
Cena SMS za otevření článků je 89 Kč s DPH. Jak to funguje?
Dočti článek do konce za SMS v hodnotě 89 Kč. Jak to funguje?
POSLAT SMS
Čti články bez omezení celý měsíc – předplatné jen za 36 Kč navíc v porovnaní s jedním článkem. Jak to funguje?
POSLAT SMS
Čti bez omezení celý měsíc. Stačí poslat SMS (za 125 Kč). Jak to funguje?
POSLAT SMS
Domů
Sdílet
Diskuse