Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
24. července 2022 0:57
Čas čtení 0:54
Ondřej Jarůšek

Karlos Vémola je šampionem Oktagonu MMA, srbského Jokera porazil v 1. kole

Karlos Vémola je šampionem Oktagonu MMA, srbského Jokera porazil v 1. kole
Zdroj: OKTAGON MMA
SPORT BOJOVÉ SPORTY KARLOS VÉMOLA MMA OKTAGON MMA
Uložit Uložené

Překvapení se nekonalo, Karlos Vémola se stal novým šampionem.

Pražská Štvanice v sobotu večer ožila turnajem Oktagon 34, který nabídl dvanáct zápasů. Zlatým hřebem se stala titulová bitva mezi Karlosem Vémolou a Aleksandarem „Jokerem“ Ilićem o krále polotěžké váhy organizace Oktagon MMA. Velkým favoritem na výhru byl z pohledu bookmakerů i fanoušků český Terminátor, který tuto pozici beze zbytku potvrdil a odnesl si drtivé vítězství hned v 1. kole. 

Doporučeno
UFC bojovník přežil bodnutí nožem do srdce a s gangem při bankovní loupeži ukradl 53 milionů liber. Dodnes je ve vězení UFC bojovník přežil bodnutí nožem do srdce a s gangem při bankovní loupeži ukradl 53 milionů liber. Dodnes je ve vězení 5. července 2022 7:00
vémola ilic
Zdroj: OKTAGON MMA

Drzý a sebevědomý Ilić do klece nakráčel za hlasitého bučení fanoušků, zatímco Vémolu přivezli na trůnu za zpěvu Karla Gotta. Jejich vzájemnému střetu předcházel ostrý trash talk na sociálních sítích, zejména srbský bojovník se nezdráhal zacházet do osobních urážek. Vémola sliboval, že jej za jeho slova potrestá. Napětí mezi oběma borci se dalo krájet.

Ilić se snažil boj držet v postoji, ale Vémola jej po rozběhu dokázal natlačit k pletivu a krátce nato provést úspěšný takedown. Na zemi inkasoval Srb několik ostrých úderů pěstmi i lokty, kterými mu Vémola způsobil tržnou ránu. Po přechodu do half guardu pak nasadil krvácejícímu soupeři arm-triangle a Srb boj odklepal.

Doporučeno
Velkolepá show a drtivá výhra šampiona Karlose Vémoly. Toto byl nejkrásnější turnaj roku Oktagon 34 Velkolepá show a drtivá výhra šampiona Karlose Vémoly. Toto byl nejkrásnější turnaj roku Oktagon 34 24. července 2022 1:30

Karlos Vémola zmiňoval, že na konci roku se chce utkat s vítězem zářijového zápasu Kincl vs. Lohoré o titul střední váhy, který dříve držel a poté mu byl odebrán kvůli nesplnění váhového limitu. Pokud se tak stane, bude mít šanci stát se dvojnásobným šampionem organizace. Kromě toho ale dodal, že má zájem i o výzvu v těžké váze na turnaji v Německu.

Domů
Sdílet
Diskuse