Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
8. ledna 2023 8:13
Čas čtení 0:44
Jana Chovancová

Cristiano Ronaldo může navzdory zákonu v Saúdské Arábii žít se svou přítelkyní. Úřady přimhouřily oko

Cristiano Ronaldo může navzdory zákonu v Saúdské Arábii žít se svou přítelkyní. Úřady přimhouřily oko
Zdroj: Getty Images/Yasser Bakhsh
OSOBNOSTI CRISTIANO RONALDO FOTBAL ZPRÁVY ZE SVĚTA
Uložit Uložené

Zákon v Saúdské Arábii zakazuje nesezdaným párům žít spolu.

Ronaldo se po přestupu do Al-Nassr usadil v Saúdské Arábii. Vypadá to tak, že mu společnost bude dělat i jeho přítelkyně Georgina Rodriguez, a to i přesto, že nejsou oddáni. Píše o tom Goal.

Portugalská superhvězda měla důvod k radosti poté, co přišly nečekané novinky ze Saúdské Arábie. Tamní úřady udělily Ronaldovi výjimku, přimhouřily oko a dovolily mu žít společně s přítelkyní. Stalo se tak, ačkoli zákon zakazuje nesezdaným párům žít spolu.

Cristiano Ronaldo
Zdroj: TT via AP/Janerik Henriksson


„Ačkoli zákony království stále zakazují soužití bez manželské smlouvy, úřady nedávno začaly přivírat oči a už nestíhají nikoho,“ řekl pro EFE jeden z právníků. „Tyto zákony se používají zejména tehdy, když se vyskytne problém nebo trestný čin,“ dodal.

Ronaldo do nového klubu přestoupil teprve nedávno. Netrvalo dlouho a v Saúdské Arábii se mezi místními stal hvězdou. Důkazem je například i to, že během prvního zápasu po jeho přestupu do Al Nassru fanoušci saúdskoarabského klubu skandovali jeho jméno. „Ronaldo, Ronaldo, SIU!“ křičeli.

Doporučeno
Sdílíš děti online? Riskuješ sexuální zneužití fotek, ukázala studie Sdílíš děti online? Riskuješ sexuální zneužití fotek, ukázala studie 2. května 2024 15:42

Aktuální tržní hodnota hráče se momentálně přibližuje ke dvaceti milionům eur. Ronaldo je tedy momentálně nejdražším hráčem v týmu. Za ním následuje čtrnáctimilionový Brazilec Talisca, který hrával za Benficu Lisabon. Trojici uzavírá osmimilionový Ghislain Konan.

Domů
Sdílet
Diskuse