Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
16. srpna 2023 6:00
Čas čtení 7:15
Daniel Mikolášik

Jaký je život se syndromem Bonnie a Clyda? Kristinu vzrušují zločinci, nejvíce sexy jsou obchodníci se zbraněmi, říká

Jaký je život se syndromem Bonnie a Clyda? Kristinu vzrušují zločinci, nejvíce sexy jsou obchodníci se zbraněmi, říká
REFRESHER KRIMI SEXUALITA
Uložit Uložené

„Je to touha po dominantním partnerovi, který vás ochrání před nebezpečím. Protože víte, že je schopen udělat i špatné věci, když to bude nutné,“ říká Kristina v otevřeném rozhovoru. Text vyšel původně na slovenském Refresher.sk.

Češka Kristina patří do velmi úzké skupiny lidí, kteří mají sexuální úchylku jménem hybristofilie. Tento mentální stav se někdy nazývá také syndrom Bonnie a Clyda – je pojmenován po zločineckém páru z USA 30. let minulého století.

Jedná se o takzvanou parafilii neboli poruchu sexuálního objektu, která se vymyká určité normě. Osoby, které přitahují zločinci, se ve většině případů nikdy neodhodlají k ilegální činnosti, ale jsou fascinovány představou, že je pro ně jejich partner ochoten překročit hranu zákona.

A to je vzrušuje.

Podobně to má i Kristina, kterou již od útlého věku přitahují zločinci, a to především takoví, jejichž činnost vyžaduje jistou dávku inteligence a plánování.

Doporučeno
18letou dívku sexuálně přitahovali zločinci. Nadchlo ji, že její kluk pobodal člověka 18letou dívku sexuálně přitahovali zločinci. Nadchlo ji, že její kluk pobodal člověka 24. března 2020 8:18

V otevřeném rozhovoru nám vyprávěla o tom, jak se u ní hybristofilie projevuje, co ji vzrušuje na vězních, jaká ilegální činnost je pro ni nejvíc sexy, který známý kriminálník ji vzrušuje nejvíc, jak jí známý český MMA zápasník na rande ukazoval zbraň, jak na její úchylku reagovali blízcí a její současný partner nebo to, zda může mít plnohodnotný sexuální zážitek bez uspokojení své parafilie.

kristina hybristofília
Zdroj: Archív Kristiny

Kdy jste na sobě poprvé začala pociťovat, že máte hybristofilii?

Nad tím jsem nikdy nepřemýšlela. První pocity si pamatuji, když mi bylo 16 nebo 17 let. Starší bratr se tehdy kamarádil s chlapcem, který právě vyšel z vězení. Měl na sobě různá tetování se zakázanými symboly a já jsem z toho byla úplně unesená. Ale myslím si, že to mám už odmala, vzhledem k tomu, že jeden člen mé rodiny se v takové společnosti pohyboval a připadalo mi to jako malé dívce extrémně „cool“. Samozřejmě že jako dítě jsem neměla ani ponětí o tom, o co skutečně jde.

Kdo byl tím členem rodiny a v jakém prostředí se pohyboval?

Řekněme, že strýc. Byly to nevěstince, noční podniky, ochranka a určité úkony pro pana majitele.

Byl i někdo z vaší rodiny kriminálník?

To ne, nevyrůstala jsem v rodině s kriminální minulostí. Naopak –⁠ příbuzní z otcovy strany sloužili desítky let pro veřejnou bezpečnost a Policii ČR.

krimi vražda vrah kriminálnik
Zdroj: Ilustračná foto: Unsplash/Phoebe T

Jak se u vás syndrom Bonnie a Clyda projevoval?

Už od puberty jsem věděla, že mě takoví muži přitahují. Ale rozhodně jsem je nechodila vyhledávat a pozorovat před věznici. Začala jsem sledovat filmy o mafii a seriály s kriminální tematikou, milovala jsem třeba Michaela Scofielda ze seriálu Prison Break, to je moje srdcovka. Ale jako puberťačka jsem ani žádné takové lidi neznala. Jen jsem milovala tyto seriály.

Co jste zpočátku dělala k uspokojení těchto svých potřeb?

Nedělala jsem nic, protože když jsem ten svět trochu blíže poznala, tak to samozřejmě odkrylo i ty negativní stránky. Jen aby bylo jasno, rozhodně mě nepřitahují nějací devianti, sexuální násilníci, muži, kteří ubližují dětem, a podobné typy. Vždy mě přitahoval spíš takový ten naoko normální byznysmen. Fascinuje mě ta spolupráce mezi kriminálníky, nějaký jejich kodex a celý proces a příprava ilegální činnosti.

Doporučeno
KVÍZ: Dnes je Mezinárodní den menstruace. Pojď zbořit nesmyslné tabu a udělej si o ní kvíz KVÍZ: Dnes je Mezinárodní den menstruace. Pojď zbořit nesmyslné tabu a udělej si o ní kvíz 28. května 2024 16:00

Mají také jistý styl, jak se chovají k ženám, a to jsem nikdy nebyla ochotna podstoupit. Nemám na mysli násilí, spíše to, jak muž o ženě mluví a jak ji vnímá. To není moje představa partnerského a ani rodinného života. Některé ženy jsou s tím v pohodě a jsou rády, že jejich chlap vydělává prachy, a ony jen drží hubu.

Měla jste také nějakého vězně, se kterým jste udržovala vztah?

To ne. Chtěla jsem poslat dopis Jeremymu Meeksovi (Jeremy je považován za nejvíce sexy kriminálníka, po propuštění z vězení se dal na modeling ⁠ pozn. red.), že budeme mít svatbu, ale už bylo pozdě. (smích)

krimi vražda vrah kriminálnik
Zdroj: Ilustračná foto: Unsplash/Ving Cam

A neměla jste nikdy partnera kriminálníka? Nebo vás vzrušuje jen ta představa?

Nenazvala bych ho partnerem, ale jistý čas jsem se s někým takovým vídala. Samozřejmě mě to přitahuje, ale je to jen jeden z aspektů, na které se dívám. To, že páchá trestnou činnost, ještě neznamená, že se mi automaticky líbí a že mě přitahuje. Je to jen jeden z aspektů, který musí zapadnout do toho zbytku. A opět je důležité, o jakou činnost se jedná.

Jaká ilegální činnost je pro vás nejvíc sexy?

Přidej se do klubu REFRESHER+
Základní
125 Kč
Účtuje se jednou za 4 týdny
Přístup k prémiovým článkům
 • Přístup k benefitům
 • Méně reklam
 • 150 kreditů každé 4 týdny na nákup benefitů
 • Všechny možnosti předplatného Mám slevový kód
  Dokončením souhlasím s pravidly a podmínkami portálu Refresher.
  Vyzkoušej předplatné REFRESHER+
  a čti vše bez omezení
  Přidej se k předplatitelům
  nebo Odemkni článek přes SMS
  Pošli SMS na 90211 s textem CLANEK 142631 a dočti tento článek.
  Cena SMS za otevření článků je 89 Kč s DPH. Jak to funguje?
  Dočti článek do konce za SMS v hodnotě 89 Kč. Jak to funguje?
  POSLAT SMS
  Čti články bez omezení celý měsíc – předplatné jen za 36 Kč navíc v porovnaní s jedním článkem. Jak to funguje?
  POSLAT SMS
  Čti bez omezení celý měsíc. Stačí poslat SMS (za 125 Kč). Jak to funguje?
  POSLAT SMS

  Co se dozvíš po odemčení?

  • Co Kristinu vzrušuje na vězních.
  • Jaká ilegální činnost je pro ni nejvíc sexy.
  • Který známý kriminálník ji vzrušuje a jaký má názor na Jiřího Kajínka.
  • Jak jí známý český MMA zápasník na rande ukazoval zbraň.
  • Jak na její úchylku reagovali blízcí a její současný partner.
  • Proč ji nože moc neberou a co ji vzrušuje víc.
  • Jak řešila svou úchylku s odborníkem.
  • Zda může mít plnohodnotný sexuální zážitek bez uspokojení své parafilie.
  Domů
  Sdílet
  Diskuse