Neděle 18. 3. 2018 svátek má Eduard

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.
zdroj: publicdomainpictures.net/George Hodan

Práce snů? Společnost hledá zájemce, který bude ochutnávat whisky a cestovat po celém Skotsku

Skotská společnost má pro všechny milovníky whisky nabídku, která se neodmítá. V inzerátu nabízí práci, jejíž náplní je ochutnávat alkohol a cestovat po zemi.

28. únor 2018, 17:29

Skotská společnost má pro všechny milovníky whisky nabídku, která se neodmítá. V inzerátu nabízí práci, jejíž náplní je ochutnávat alkohol a cestovat po zemi.

Pít dobrý alkohol, cestovat a ještě za to dostávat zaplaceno? Ano, už i to je možné. A právě takovouto pozici, která může být pro mnohé mladé lidi prací snů, nabízí jedna skotská společnost. Ta totiž v současné době hledá vhodného adepta, který se stane testerem whisky a jeho povinností bude přesně to, co by člověk od takové práce očekával – objíždět lihovary po celé zemi a pravidelně ochutnávat jednotlivé vzorky alkoholu.

 

Zájemci přitom nemusí ani skončit se svým současným zaměstnáním, práci testera whisky je totiž možné vykonávat jen během víkendů. Společnost dále uvádí, že uchazeči s danou pozicí nemusí mít ani žádnou předchozí zkušenost, stačí jen, když se v alkoholu vyznají a pro určování kvality nápoje budou mít ten správný cit a talent. Povinnou podmínkou pro všechny uchazeče je pak pochopitelně dovršení plnoletosti.

 

Ilustrační obrázek

Práce snů? Společnost hledá zájemce, který bude ochutnávat whisky a cestovat po celém Skotsku

 

Inzerát zveřejněný na webových stránkách StagWeb tak pravděpodobně upoutal pozornost mnoha mladých zájemců. A není se čemu divit, pracovní příležitost takového typu se totiž nenaskytne každý den.

 

Není to však poprvé, kdy mohli milovníci whisky získat své vysněné povolání. Už loni totiž podobnou pozici nabízela například rovněž skotská značka alkoholu Grant's, která tehdy hledala dvacítku ambasadorů, jež také měli za úkol právě cestovat, reprezentovat společnost v různých regionech po celém světě a při tom degustovat whisky.

 

Bral bys podobnou práci i ty? Dej nám vědět níže v komentářích.

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Diskuse1 komentář
Diskuse je jen pro přihlášené
1 komentář
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
Klára Janderková4. březen 2018, 13:32

Kde se mám hlásit?:-D

0 Odpovědět · Nahlásit
Nejčtenější