Neděle 22. 4. 2018 svátek má Evženie

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

Metallica překvapila Prahu živou verzí skladby Jožin z bažin od Ivana Mládka

Legendární americká metalová skupina opět zavítala do českého hlavního města a tentokrát si krom nadupané show připravila i speciální bonus na míru.

3. duben 2018, 10:08
3. duben 2018, 10:08

Legendární americká metalová skupina opět zavítala do českého hlavního města a tentokrát si krom nadupané show připravila i speciální bonus na míru.

Už dávno legendární americká skupina Metallica se v pondělí 2. 4. po skoro čtyřech letech vrátila zpět do českého hlavního města, aby v beznadějně vyprodané O2 aréně odprezentovala své nejnovější album. V rámci WorldWired Tour k dvouletému projektu Hardwired...To Self-Destruct si kapela připravila mnoho překvapení a jedním z největších bylo i speciální pódium umístěné netradičně uprostřed haly.

 

Samotný koncert byl podle fanoušků neopakovatelným zážitkem a jak už bývá zvykem, odezněly nejnovější skladby i staré hity. A kdo by to byl ještě před vystoupením řekl, že do repertoáru Metallica zařadí i českou skladbu. Přibližně v polovině koncertu opustili frontman James Hetfield a bubeník Lars Ulrich pódium, aby přenechali pozornost zbylým dvěma členům.

 

Ti si pro české publikum připravili přednes pořádné historie pro pamětníky, protože si vybrali skladbu Jožin z bažin od muzikanta Ivana Mládka. Jejich ne zcela vydařenou češtinu za pár sekund zachránilo publikum a zúčastnění si tak měli možnost užít něco speciálního.

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Nejčtenější