Neděle 22. 4. 2018 svátek má Evženie

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

The Weeknd se v nejnovějším videoklipu loučí se Selenou Gomez

My Dear Melancholy, je suverénně nejlepší hudební projekt, jaký kdy Selena Gomez iniciovala a důkazem je i vizuál ke skladbě Call Out My Name.

12. duben 2018, 21:14
12. duben 2018, 21:14

My Dear Melancholy, je suverénně nejlepší hudební projekt, jaký kdy Selena Gomez iniciovala a důkazem je i vizuál ke skladbě Call Out My Name.

Už v závěru března nás Abel potěšil informací o tom, že chystá další album. Původně jsme po Starboyovi čekali posun směrem k ještě širšímu publiku, což bychom však kanadskému zpěvákovi neměli v žádném případě za špatné. Za pár let totiž stihl způsobem homeless to Forbes list všem ukázat, jak se to vlastně dělá. Jeho nejnovější projekt s názvem My Dear Melancholy, (ano, i s čárkou) nás nakonec překvapil tím nejmilejším způsobem.

 

Tedy hlavně ty, kteří nedají dopustit na jeho tvorbu před vydáním Beauty Behind the Madness. S největší pravděpodobností byla iniciátorkou alba Selena Gomez, se kterou se před pár měsíci The Weeknd rozešel. Napovídají o tom nejen texty, ale dnes už i videoklip na skladbu Call Out My Name.

 

Nám nezbývá než poděkovat Seleně za skvělou hudbu a doufat, že čárka v názvu symbolizuje pokračování. Zde je již samotný videoklip, jehož odkazy dokáže vysvětlit pravděpodobně jen samotný autor.

 

 

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Nejčtenější