Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
19. prosince 2018 v 17:04
Čas čtení 0:00
Roman Kulich

Apple tweetoval z Android telefonu. Teď je terčem posměchu

Diskutovat
1
Uložit Uložené

Každý občas udělá krok vedle.

Stále opakující se písnička, jednou za čas se najde někdo, kdo pochvaluje zařízení svojí značky, ale zároveň nedá skrytě dopustit na zařízení konkurence. Měli jsme tu několik celebrit, které stojí například za značkou Huawei, ale zároveň se pyšní telefony značky Apple. Nebo vývojáři Samsungu, kteří používají iPhone od Apple.

Tentokrát si něčeho takového všiml uznávaný technologický youtuber Marques Brownlee. Ten upozornil na to, že někdo z marketingového oddělení, které se stará o Twitter účet produktu Apple Music, používá Android.

Apple tweetoval z Androidu o Apple Music. Teď je terčem posměchu
Apple tweetoval z Androidu o Apple Music. Teď je terčem posměchu Zdroj: Marques Brownlee / Twitter.com

Pod jedním z tweetů se totiž objevilo via Twitter for Android. Ano, Apple Music lze používat i na Android telefonu, nicméně snad každý by očekával, že společnost bude používat pouze iPhony.

Zde si můžete prohlédnou reakce uživatelů Twitteru.

Zanedlouho dokonce došlo i ke smazání tweetu z profilu Apple Music.

Doporučeno
Velký test instantních kaší. Některé chutnaly jako chemický experiment, česká značka mile překvapila Velký test instantních kaší. Některé chutnaly jako chemický experiment, česká značka mile překvapila 3. března 2026 v 7:00
Doporučeno
KOMENTÁŘ: Ženy roďte, ale nezapomeňte být hot. Internet rozlítila Rihanna, která si dovolila vypadat jako po třech dětech KOMENTÁŘ: Ženy roďte, ale nezapomeňte být hot. Internet rozlítila Rihanna, která si dovolila vypadat jako po třech dětech 3. března 2026 v 13:00
Doporučeno
Tom si na konzervatoři připadal nejhorší, dnes je z něj vycházející hvězda. „Za pár let natočím vlastní film“ Tom si na konzervatoři připadal nejhorší, dnes je z něj vycházející hvězda. „Za pár let natočím vlastní film“ 4. března 2026 v 10:00
Domů
Sdílet
Diskuse