Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
13. února 2019 v 12:20
Čas čtení 0:00

Vstupenky na pražský koncert Billie Eilish se vyprodaly za 4 minuty. Uvažuje se o přesunu do větších prostor

Diskutovat
Uložit Uložené

Mladá zpěvačka pobláznila svět a Česko není výjimkou. Na její srpnový koncert ve Fóru Karlín se lístky vyprodaly za 4 minuty.

Mladá zpěvačka Billie Eilish zvládla za poslední dva roky pobláznit svou tvorbou a image prakticky celý svět a stala se z ní plnohodnotná součást hudebního průmyslu. Výmluvná jsou i čísla, žebříčky, ale v první řadě reakce fanoušků. Před pár hodinami jsme se dozvěděli, že Billie v tomto roce vystoupí i v našich končinách, konkrétně v pražském Fóru Karlín.

Vstupenky na pražský koncert Billie Eilish sa vypredali za pár minút. Uvažuje sa o presune do väčších priestorov
Vstupenky na pražský koncert Billie Eilish sa vypredali za pár minút. Uvažuje sa o presune do väčších priestorov

Organizátoři dnes před obědem spustili možnost zakoupení vstupenek a zájem byl natolik velký, že po přibližně 4 minutách byly všechny pryč. Prostřednictvím události se tedy dozvídáme, že jsou lístky momentálně vyprodány a kompetentní již apelovali na interpretku a zkusí vystoupení přeložit do větších prostor.

V úvahu pravděpodobně připadá i O2 arena, ale necháme se překvapit. Fource ještě dodává, aby fanoušci nekupovali lístky od pochybných prodejců mimo oficiální stránky. Neručí za pravost vstupenek, a tak si raději dávej pozor.

Vstupenky na pražský koncert Billie Eilish sa vypredali za pár minút. Uvažuje sa o presune do väčších priestorov
Vstupenky na pražský koncert Billie Eilish sa vypredali za pár minút. Uvažuje sa o presune do väčších priestorov
Doporučeno
„Je to takový český Harry Potter.“ Tuzemské fantasy dobývá Netflix, drží se mezi nejlepšími „Je to takový český Harry Potter.“ Tuzemské fantasy dobývá Netflix, drží se mezi nejlepšími 9. března 2026 v 13:57
Doporučeno
ŽEBŘÍČEK: Tohle jsou nejlepší piva v Evropě podle turistů. Česko zabodovalo, první místo tě ale překvapí ŽEBŘÍČEK: Tohle jsou nejlepší piva v Evropě podle turistů. Česko zabodovalo, první místo tě ale překvapí 5. března 2026 v 8:34
Doporučeno
26letý Michal měl tři byty, ale stále bydlel na koleji: „Do konce roku jich chci mít 10“ 26letý Michal měl tři byty, ale stále bydlel na koleji: „Do konce roku jich chci mít 10“ 10. března 2026 v 10:00
Domů
Sdílet
Diskuse