Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
26. května 2019 v 17:41
Čas čtení 0:00
Ondřej Jarůšek

„Lvcas Dope Buzerant,“ nasprejoval někdo na tramvaj u D1

Diskutovat
1
Uložit Uložené

Na tramvaji u D1 se objevil nový nápis.

Příběh nejslavnější české tramvaje pokračuje. Odstavený dopravní prostředek, který se jednoho dne náhle objevil u dálnice D1, si v uplynulých týdnech značně oblíbili sprejeři, kteří tramvaj pomalovali tak, že původní červená barva už nebyla téměř vidět.

Nedávno proto byla celá obalena černou fólií, ale ani to pouličním umělcům nezabránilo v tom, aby se na tramvaji znovu vyřádili. 

Tentokrát se na dopravním prostředku objevil tyrkysový nápis „Lvcas Dope Buzerant“, který odkazuje na v tuto dobu již pohaslý spor mezi českým raperem Lvcasem Dopem a dvojicí ve složení Hugo Toxxx a Sensey.

„Buzerantem“ Lvcase Dopea nazval Sensey ve své písni TANK, kde hostuje právě i Hugo Toxxx, načež se mladý raper z Chebu rozhodl vrátit úder prostřednictvím tracku Ukřivděný. To následně přinutilo Toxxxe postavit se znovu za mikrofon, aby Dopeovi věnoval osobní disstrack s názvem BUZE.

Od té doby začal beef postupně utichat, jak je ale vidět, fanoušci na tuto kapitolu jen tak nezapomněli a jeden z nich se rozhodl dát tímto způsobem najevo, na čí straně stojí. 

„Lvcas Dope Buzerant,“ nasprejoval někdo na tramvaj u D1
Zdroj: Tomáš Tůma/Facebook Tramvaje v České Republice
Doporučeno
Česko čeká vzácné zatmění Slunce. Znovu se zopakuje se až za 50 let Česko čeká vzácné zatmění Slunce. Znovu se zopakuje se až za 50 let 5. března 2026 v 19:16
Doporučeno
ŽEBŘÍČEK: Tohle jsou nejlepší piva v Evropě podle turistů. Česko zabodovalo, první místo tě ale překvapí ŽEBŘÍČEK: Tohle jsou nejlepší piva v Evropě podle turistů. Česko zabodovalo, první místo tě ale překvapí 5. března 2026 v 8:34
Doporučeno
Emma Watson má zřejmě novou lásku. Vyfotili ji na letišti, jak se líbá s mexickým miliardářem Emma Watson má zřejmě novou lásku. Vyfotili ji na letišti, jak se líbá s mexickým miliardářem 5. března 2026 v 15:26
Domů
Sdílet
Diskuse