Přepnout do nočního režimu
Přepnout do denního režimu
Úterý 22. 10. 2019 svátek má Sabina

hledej na refresheru

Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.
Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.
Musíš být přihlášený/á, abys mohl/a uložit článek.
Nepodarilo sa uložiť zmeny. Skús sa nanovo prihlásiť a zopakovat akciu.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
12
Uložit na později.
Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.
Zajímavosti - Lidé
12
Vojtěch Vanda
3. říjen 2019, 7:05

Žena bez domova zpívala v metru operu, policista ji natočil. Díky virálnímu videu dostala nabídku nahrávací smlouvy

Video, na kterém policista zachytili ženu s úžasným hlasem, jí otevřelo nové možnosti.

Vojtěch Vanda
3. říjen 2019, 7:05

Mnoho mladých lidí se žene za úspěchem tak silně, že jsou kvůli němu schopni procestovat celý svět. Spousta takových dobrodruhů zakotví v Kalifornii, například v Los Angeles, s tím, že doufají, že se jim zde splní americký sen. I to byl příběh Emily Zamourka, houslistky a pianistky, která se rozhodla živit pouličním hraním, a přestěhovala se z Ruska do Spojených států.

 

 

Podle CNN se multiinstrumentalistka rozhodla pro busking ve čtyřiadvaceti letech. Štěstí a slávu však nenašla. Zašlo to až tak daleko, že jí před třemi lety cizí muž rozbil housle a následně si zlomila zápěstí, tudíž nemohla hrát„Tehdy jsem se ocitla na ulici. V momentě, kdy jsem si nemohla dovolit zaplatit žádné účty a ani nájem,“ sdělila reportérce KABC, která umělkyni vyzpovídala.

 

 

Čas plynul a situace se nezlepšovala. Minulý týden však obrátil zpěvačce život naruby, když ji při zpěvu v metru natočil policista. Zamourka zpívala „O mio babbino caro“ od italského skladatele Giacoma Pucciniho. Video vyvolalo ve Spojených státech poprask, stalo se virálním a dnes má už přes 950 tisíc zhlédnutí.

 

Dvaapadesátiletá performerka byla najednou v centru dění. Když se lidé dozvěděli o její životní situaci, chtěli jí zlepšit. Jeden muž jí například zřídil konto, na které se vybralo 35 tisíc dolarů. Člen losangeleské městské rady Joe Busciano zase uvedl, že se pro zpěvačku snaží najít bydlení. Dále pozval Zamourka na koncertě v Malé Itálii, kde vystoupila v sobotu.

 

 

Jedním z těch, kdo chce operní umělkyni pomoc, je producent Joel Diamond, který byl i nominován na cenu Grammy. Podle TMZ nabídl ženě nahrávací smlouvu na jednu píseň, která by měla být mixem operního zpěvu a EDM. Jestli zpěvačka přijala, ještě jisté není, nabídku by měla však zvážit. Diamond se v minulosti zasloužil například o platinový úspěch Davida Hasselhoffa v Německu.

Náhledový obrázek: twitter.com/LAPD Tagy: metro
Ohodnoť článek
368
Sdílej článek
Hodnocení tohoto článku je dostupné jen s aktivním předplatným REFRESHER+.
Předplatit
Zrušit
Při hodnocení článku nastala chyba. Zkus se nově přihlásit a znovu ohodnotit článek.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK

NAHORU
Jako neregistrovaný jsi tento měsíc přečetl už 1/40 článků. Přihlas se pro neomezený přístup. Jako neregistrovaný jsi přečetl už 1/40 článků za měsíc. PŘIHLÁSIT / REGISTROVAT PŘIHLÁSIT
Nejčtenější