Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
21. července 2021 17:03
Čas čtení 1:34
Vojtěch Vanda

Dívky nepustili do klubu v Rakousku, protože byly „moc tlusté a kazily by image“

Dívky nepustili do klubu v Rakousku, protože byly „moc tlusté a kazily by image“
Zdroj: Pxfuel/DMCA/volně k užití
NEWS
Uložit Uložené

Sestry Liza a Vivi šly do klubu se svou kamarádkou a jejím přítelem. Zatímco pár mohl dovnitř, sestry ne, protože by prý kazily image klubu tím, že jsou při těle.

Do klubu nemohly, protože byly prý „příliš tlusté“. S takovým jednáním před vídeňskou diskotékou Vie i Pee se setkaly sestry Liza a Vivi. Jejich příběh zveřejnila jejich kamarádka, které se provozní klubu svěřil s tím, proč sestry nechce pustit do klubu. Rakousko se nyní rozdělilo na část, která nechápe hrubé chování provozního klubu, a na ty, kteří zastávají názor, že do klubu mohl pustit, koho chtěl.

Doporučeno
Češka se na túře v Rakousku zřítila ze 40 metrů. Pád nepřežila Češka se na túře v Rakousku zřítila ze 40 metrů. Pád nepřežila 6. července 2021 10:03

Příběh zmedializoval web Kronen Zeitung. Do klubu Vie i Pee se jednoho večera chystali sestry Liza a Vivi a jejich kamarádka Jessi s přítelem. Před klubem byla ochranka, která bedlivě kontrolovala vstup. Čtveřice se rozdělila do dvojic, kde nejprve stál pár a pak sestry. Vyhazovač se nejprve zeptal páru, jestli jdou dovnitř sami.

Domů
Sdílet
Diskuse