Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
12. srpna 2021 7:53
Čas čtení 1:29
Ondřej Jarůšek

Karlos Vémola je po další operaci: Mám tam 20 vnitřních stehů, Piráta ale chci zmlátit, říká bojovník

Karlos Vémola je po další operaci: Mám tam 20 vnitřních stehů, Piráta ale chci zmlátit, říká bojovník
Zdroj: OKTAGON MMA
SPORT KARLOS VÉMOLA OKTAGON MMA
Uložit Uložené

Slavný bojovník se podělil o novinky ohledně svého zdravotního stavu. Kdy se bude moct vrátit do tréninku?

Český bijec Karlos Vémola podstoupil další operaci lokte a tricepsu. Původně se předpokládalo, že znovu na operační sál půjde až za pár týdnů, jelikož se ale zranění od poslední operace hojilo dobře, mohl „Terminátor“ další zákrok podstoupit o něco dříve. Doktoři však pro něj bohužel neměli jen dobré, ale i špatné zprávy.

„Ta dobrá zpráva je, že jsem nepotřeboval žádnej cizí štěp. Protože jsem měl zánět a dlouho se to neoperovalo, byla šance, že ten triceps bude stáhlej a budeme ho muset natahovat nějakou šlachou, ať už umělou, nebo něčí cizí,“ řekl Vémola v živém vysílání s portálem FightLive.

Doporučeno
Krvavé rvačky bez rukavic sledují miliony lidí, brutální show se stává novým světovým fenoménem Krvavé rvačky bez rukavic sledují miliony lidí, brutální show se stává novým světovým fenoménem 6. července 2021 8:00
Karlos Vémola
Zdroj: Oktagon MMA

Klíčové podle bojovníka bylo, že se ruku od poslední operace nepokoušel namáhat a skutečně jen odpočíval. „Naštěstí to doktor otevřel a možná proto, že jsem tentokrát poslouchal a nic s tou rukou nedělal, opravdu jsem relaxoval, tak ten triceps staženej nebyl. Dal se přišít samotnej triceps,“ dodává bývalý šampion organizace Oktagon MMA.

Domů
Sdílet
Diskuse