Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
20. prosince 2021 11:46
Čas čtení 0:56
Vojtěch Vanda

Ve Sportce padla třetí nejvyšší výhra v její historii! Vítěz bere přes čtvrt miliardy korun

Ve Sportce padla třetí nejvyšší výhra v její historii! Vítěz bere přes čtvrt miliardy korun
Zdroj: Sazka
NEWS
Uložit Uložené

Výhru ohlásila společnost Sazka na Facebooku. Celkově výherce získal 250 151 476 korun bez daně.

Jeden ze soutěžících Sportky si na Vánoce nadělil dárek ve formě obrovské finanční výhry. Společnost Sazka oznámila, že v 1. tahu losování superjackpotu Sportky na čtvrtou adventní neděli někdo vyhrál více než čtvrt miliardy korun. Z částky sice bude muset šťastný výherce odvést patnáctiprocentní daň, i tak mu ale zbyde spousta peněz.

Doporučeno
Abstinující gambler Roman: Od večera do rána jsem utíkal od problémů za blikajícím strojem, který mi byl nejlepším kamarádem Abstinující gambler Roman: Od večera do rána jsem utíkal od problémů za blikajícím strojem, který mi byl nejlepším kamarádem 31. března 2021 14:30

Výhru si dosud neznámý šťastlivec odnesl, podle TN.cz, za správný tip šesti čísel v prvním tahu Sportky – 6, 13, 14, 15, 30 a 48 – a k tomu i trefení sedmého, tedy koncového čísla hry Šance. Proto získal celkem 250 151 476 korun, což je třetí nejvyšší výhra v historii hry Sportka. 

Domů
Sdílet
Diskuse