Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
20. ledna 2022 12:21
Čas čtení 0:50
Ilona Hobzová Jakub Paulík

Na zasněžené D5 se srazilo 37 vozidel. Je vyhlášen traumaplán, zraněné transportoval do nemocnice i vrtulník

Na zasněžené D5 se srazilo 37 vozidel. Je vyhlášen traumaplán, zraněné transportoval do nemocnice i vrtulník
Zdroj: Policie ČR
NEWS POLICIE ČR
Uložit Uložené

Na nehodu upozornila Policie ČR.

Složky záchranného zdravotnického systému zasahují u hromadné nehody na dálnici D5. Na 33. kilometru ve směru na Prahu se podle informací hejtmanky Středočeského kraje Petry Peckové srazilo 14 kamionů, 2 nákladní auta a 20 osobních aut. Na místě bylo sedm zraněných. Zdravotnická záchranná služba aktivovala traumaplán.

„V tuto chvíli na 33. kilometru dálnice D5 ve směru směru Prahu řešíme hromadnou nehodu cca 40 vozidel. Na místo míří všechny záchranné složky. Dálnice na Prahu je zcela neprůjezdná,“ informovali středočeští policisté.

nehodanehodanehodaD5
Zobrazit galerii
(7)

Na místo vyjely jednotky Hasičského záchranného systému Beroun a Hořovice a také Sdružení dobrovolných hasičů Komárov a Zdice. O pomoc byli požádáni i hasiči z Plzeňského kraje. Operační středisko Záchranné zdravotnické služby aktivovalo traumaplán. 

Podle středočeské hejtmanky Petry Peckové byli dva lidé ošetřeni na místě, dva převezeni do Hořovic. Tři lidi museli být do nemocnic v Praze transportováni vrtulníkem

Domů
Sdílet
Diskuse