Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
🎫 Vyhraj lístky na festivaly: Grape, Sziget, Pohoda, Lovestream a další letní festivaly
16. března 2022 6:00
Čas čtení 1:04
Vojtěch Vanda

Sleduj živé záběry z Kyjeva. Takto to momentálně vypadá v hlavním městě Ukrajiny

ZAJÍMAVOSTI UKRAJINA ŽIVĚ: VÁLKA NA UKRAJINĚ
Uložit Uložené

I během invaze na Ukrajinu, za kterou stojí režim Vladimíra Putina, ve městě fungují live kamery, podle nichž můžeš zjistit, co na místě zrovna probíhá.

Co se momentálně děje v hlavním městě Ukrajiny Kyjevě? Pokud tě zajímá, jak to tam vypadá, můžeš se podívat prostřednictvím webkamer, které přenáší živé vysílání na internet. Většina z nainstalovaných kamer snímá Náměstí Nezávislosti, tzv. Majdan, na němž proběhla revoluce před válkou na východě v roce 2014. Toto centrum města je v době tvorby článku klidné, náměstí je bez lidí a jen občas kolem projede vozidlo.

Doporučeno
ZÁZNAM: Válka na Ukrajině: V Kyjevě byly slyšet hlasité exploze. Ukrajina a Rusko konzultují možné jednání o příměří ZÁZNAM: Válka na Ukrajině: V Kyjevě byly slyšet hlasité exploze. Ukrajina a Rusko konzultují možné jednání o příměří 25. února 2022 6:11

Světové informační agentury, velká média i mediální domy bedlivě sledují úzkostnou situaci na Ukrajině, kde se ukrajinská armáda pod velením generálního štábu a prezidenta Volodymyra Zelenského již druhý den brání ruské invazi režimu Vladimíra Putina. Boje se již dostaly i do hlavního města, Kyjeva, kde se prezident nachází.

Přidej se do klubu REFRESHER+
Základní
125 Kč
Účtuje se jednou za 4 týdny
Přístup k prémiovým článkům
 • Přístup k benefitům
 • Méně reklam
 • 150 kreditů každé 4 týdny na nákup benefitů
 • Všechny možnosti předplatnéhoMám slevový kód
  Měj aktivní roční předplatné REFRESHER+ a získej lístek na festival dle vlastního výběru.Zapoj se do slosování
  Dokončením souhlasím s pravidly a podmínkami portálu Refresher.
  Domů
  Sdílet
  Diskuse